Witam.
Miałbym do Was pytanie dotyczące zamka centralnego. Otóż zmuszony jestem wymienić pompkę zamka centralnego na nową i moje pytanie dotyczy tego czy dobry elektryk samochodowy będzie w stanie wymienić moją starą pompkę o numerze 8L0 862 257 G, na nową o numerze 8D0 862 257 A tak, aby wszystko działało tak jak należy, tzn: szyby domykały się z pilota, elektryka działała w porządku, wszystkie zamki otwierały i zamykały się z poziomu pilota, kluczyka. Auto jakie posiadam to audi a3 1.8.
Za wszelkie odpowiedzi dziękuję, pozdrawiam.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Pytanie dot. pompki zamka centralnego audi a3
najlepiej jak byś kupił pompkę jaką zaleca się do danego modelu.
pompką z literką 'A' nie ma sterowania radiowego z tego co widziałem i więc może nie działać jak się należy.
dopiero gdy pompka ma właściwe sterowanie , możesz za pomocą kodowania uruchamiać różne opcje dodatkowe.
pompką z literką 'A' nie ma sterowania radiowego z tego co widziałem i więc może nie działać jak się należy.
dopiero gdy pompka ma właściwe sterowanie , możesz za pomocą kodowania uruchamiać różne opcje dodatkowe.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych