 |
|
radio CD Concert II do A6 C4 |
| Autor |
Wiadomość |
maaly4


Model: A6 C4
Silnik: AEL
Zasilanie: diesel
Nadwozie: avant
Wiek: 45 Dołączył: 23 Sty 2011 Wszystkie posty: 49
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Rzepin woj. lubuskie
|
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 13:05 radio CD Concert II do A6 C4
|
|
|
Witam serdecznie - chiałbym coś zmienić w swoim audio tzn. posiadam radio Delta CC,a problemem dla mnie jest to że moja skrzynka na CD odczytuje tylko oryginalne płyty. W związku z powyższym chciałybym założyć radio Concert II. Myślę że byłby to taki kompromis oryginał i możliwość odczytywania płyt nagranych jednocześnie. Wiem że w tym momencie rezygnuję ze skrzynki no ale coś za coś.
Moje pytanie brzmi czy każde radio z serii Concert II będzie pasowało do otworu na radio w mojej audi bo zaobserwowałem kilka jakgdyby modeli tzn : jedni opisują że radio ma 22 cm , na innych aukcjach wyraźnie widać że górna częśc radia jest szersza jeszcze inne popsiadają aluminiową listwe na górnej częsci - jak to jest i czy wogóle u mnie to zagra ????
pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 13:38 Re: radio CD Concert II do A6 C4
|
|
|
| maaly4 napisał/a: | Witam serdecznie - chiałbym coś zmienić w swoim audio tzn. posiadam radio Delta CC,a problemem dla mnie jest to że moja skrzynka na CD odczytuje tylko oryginalne płyty. W związku z powyższym chciałybym założyć radio Concert II. Myślę że byłby to taki kompromis oryginał i możliwość odczytywania płyt nagranych jednocześnie. Wiem że w tym momencie rezygnuję ze skrzynki no ale coś za coś.
Moje pytanie brzmi czy każde radio z serii Concert II będzie pasowało do otworu na radio w mojej audi bo zaobserwowałem kilka jakgdyby modeli tzn : jedni opisują że radio ma 22 cm , na innych aukcjach wyraźnie widać że górna częśc radia jest szersza jeszcze inne popsiadają aluminiową listwe na górnej częsci - jak to jest i czy wogóle u mnie to zagra ????
pozdrawiam
 | musisz uważnie patrzeć na sam przód radia, tak aby nie kupić wersji z np. A4 gdzie front rzeczywiście jest inny. Najlepiej szukać z A6 ,ale... zawsze jest jakieś "ale" będziesz potrzebował jeszcze adapter, gdyz jest to radio nowszej generacji obsługiwane przez CAN, czyli po podłączeniu wszystko będzie działać, za wyjątkiem podświetlania klawiszy załączanego razem ze światłami,oraz auto wyłączania po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Ja osobiście zainwestował bym w druga zmieniarkę czytającą CD-R , wyniesie Cię to znacznie taniej. pozdr |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
maaly4


Model: A6 C4
Silnik: AEL
Zasilanie: diesel
Nadwozie: avant
Wiek: 45 Dołączył: 23 Sty 2011 Wszystkie posty: 49
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Rzepin woj. lubuskie
|
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 14:10
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | | Ja osobiście zainwestował bym w druga zmieniarkę czytającą CD-R , wyniesie Cię to znacznie taniej. pozdr |
a zapodaj jakiegoś linka z all przykładowej zmieniary która podeszłaby do mojej instalacji bez żadnego reazania |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013 19:14 Re: radio CD Concert II do A6 C4
|
|
|
| maaly4 napisał/a: | | Witam serdecznie - chiałbym coś zmienić w swoim audio tzn. posiadam radio Delta CC,a problemem dla mnie jest to że moja skrzynka na CD odczytuje tylko oryginalne płyty. |
Widzę, że jesteś nieuświadomiony. Zmianiarka starszego typu którą posiadasz czyta kopie aż miło. Problem leży w wypaleniu a nie w zmieniarce. Wszystkie oryginalne zmieniarki czytają CD-R. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
maaly4


Model: A6 C4
Silnik: AEL
Zasilanie: diesel
Nadwozie: avant
Wiek: 45 Dołączył: 23 Sty 2011 Wszystkie posty: 49
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Rzepin woj. lubuskie
|
Wysłany: Sob 30 Mar, 2013 12:42
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Problem leży w wypaleniu a nie w zmieniarce. Wszystkie oryginalne zmieniarki czytają CD-R. |
w takim razie co robię nie tak - czytałem kiedyś że należy nagrywać bardzo wolną prędkością. Próbowałem prędkość 4X i ustawienie płyta CD a nie MP3. Fakt zdarzyło się że czytało ale po wciśnięciu next tak jakby gubiło ścieżki to samo tyczyło się "przewijania".
Może wina leży po stronie napędu w kompie ?
Podajcie proszę z jakiego typu- (nazwa symbol) płyt korzystacie
jaki program do wypalania - jakie ustawienia
ewentualnie symbol napędu DVD z jakiego korzytaćie
Z prośbą oczywiście do użytkowników starszych modeli zmieniarek - pozdrawiam
Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o oryginalne płyty to jest ok |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 30 Mar, 2013 18:05
|
|
|
| maaly4 napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Problem leży w wypaleniu a nie w zmieniarce. Wszystkie oryginalne zmieniarki czytają CD-R. |
w takim razie co robię nie tak - czytałem kiedyś że należy nagrywać bardzo wolną prędkością. Próbowałem prędkość 4X i ustawienie płyta CD a nie MP3. Fakt zdarzyło się że czytało ale po wciśnięciu next tak jakby gubiło ścieżki to samo tyczyło się "przewijania".
Może wina leży po stronie napędu w kompie ?
Podajcie proszę z jakiego typu- (nazwa symbol) płyt korzystacie
jaki program do wypalania - jakie ustawienia
ewentualnie symbol napędu DVD z jakiego korzytaćie
Z prośbą oczywiście do użytkowników starszych modeli zmieniarek - pozdrawiam
Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o oryginalne płyty to jest ok |
Ja do audio używam tylko płyt Vinyl Black http://allegro.pl/esperan...3067207655.html
Prędkość wypalenia to x1 ewentualnie x2 nigdy szybciej. Nie tworzę swoich CD tylko kopiuję oryginały aby ich nie poniszczyć w aucie. Do wypalenia używam Clone CD. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 30 Mar, 2013 18:53
|
|
|
ja wypalam z predkoscią x4 , x6 uzywam roznych płyt nawet tych najtanszych z marketu program nero i niemam zadnych problemow z odczytem i przewijaniem plyt |
_________________ Audi A4 b6 Avant 2,0 130KM
Daewoo Matiz 0.8 51 KM
Opel Corsa B 1,4 60 KM - (było)
Audi A6 c4 Avant 2,6 150 KM - (było)
Renault Twingo 1,2 60 KM - (było)
Audi 80 b3 Sedan 1,8 90 KM - (było)
Audi 100 c3 Sedan 2,3 136 KM - (było) |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013 00:22
|
|
|
ja staram się kupować płyty markowych firm i wypalam w NERO |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |