 |
Przesunięty przez: Sergio Czw 10 Maj, 2012 16:28 |
Radio Concert II |
| Autor |
Wiadomość |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 15:14 Radio Concert II
|
|
|
Witam ,
Może ktoś mi napisze dlaczego po wyjęciu radia z samochodu radio to nie traci pamięci ,
tzn jeśli włoże je na miejsce to nie żąda żadnego kodu a powinien !
Nie ma napisu SAFE
Czy to radio ma funckcje pamięci ?
jak można przywrócić ustawienia fabryczne ?
Kolejnjny problem to RDS
Sygnał radiowy jest OK, radio programuję duzo stacji ale nie są wyświetlane nazwy RDS .
przycisk od rds jest włączony
Nie wiem w czym tkwi problem ?
Może ktos mi podpowie .
czy poprostyu coś się zepsuło i trzeba oddać do naprawy.
Dziekuje za pomoc. |
|
|
|
|
|
 |
elmek13
Wariat jakich mało


Model: Q7
Silnik: BUG
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: SUV
Pomógł: 3 razy Wiek: 47 Dołączył: 03 Lis 2009 Wszystkie posty: 1014
     
Piwa: 46/14 Skąd: z Elemelkowa
|
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 20:54
|
|
|
zamex, może być kod usunięty, też mam takie radio i bardzo mnie to cieszy. A RDS nie wiem nie mam problemów. |
_________________ Logistyk, oraz główny maruda w Burbo Team
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 23:02 Re: Radio Concert II
|
|
|
| zamex napisał/a: | Witam ,
Może ktoś mi napisze dlaczego po wyjęciu radia z samochodu radio to nie traci pamięci ,
tzn jeśli włoże je na miejsce to nie żąda żadnego kodu a powinien !
Nie ma napisu SAFE
Czy to radio ma funckcje pamięci ?
jak można przywrócić ustawienia fabryczne ?
Kolejnjny problem to RDS
Sygnał radiowy jest OK, radio programuję duzo stacji ale nie są wyświetlane nazwy RDS .
przycisk od rds jest włączony
Nie wiem w czym tkwi problem ?
Może ktos mi podpowie .
czy poprostyu coś się zepsuło i trzeba oddać do naprawy.
Dziekuje za pomoc. | proponuje podłaczyc radio w innym aucie aby wykluczyc usterke Twojej instalacji antenowej. Co do kodu to tak jak pisał mój przedmówca masz wyłączone zabezpieczenie. |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012 15:08
|
|
|
OK, dziękuję za podpowiedź - sprawdze |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012 20:30 Re: Radio Concert II
|
|
|
| zamex napisał/a: | Witam ,
Może ktoś mi napisze dlaczego po wyjęciu radia z samochodu radio to nie traci pamięci ,
tzn jeśli włoże je na miejsce to nie żąda żadnego kodu a powinien !
Nie ma napisu SAFE. |
Concert 2 nie żąda kodu. Radio będzie prosić o kod gdy podepniesz je w innym samochodzie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 21:13
|
|
|
Wymontowałem radio z samochodu podłaczyłem , głośnik , akumulator itp.
Wtedy poprosił o kod , wyskoczył napis SAFE .
Po wprowadzeniu kodu radio zagrało.
Antene podłaczyłem zewnetrzną i dadal na wyświetlaczu radia brak napisów RDS , wyświetla tylko same częstotliowści .
Gdzie tkwi problem?
Czy możliwe aby padł sam RDS ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 22:22
|
|
|
| zamex napisał/a: | Wymontowałem radio z samochodu podłaczyłem , głośnik , akumulator itp.
Wtedy poprosił o kod , wyskoczył napis SAFE .
Po wprowadzeniu kodu radio zagrało.
Antene podłaczyłem zewnetrzną i dadal na wyświetlaczu radia brak napisów RDS , wyświetla tylko same częstotliowści .
Gdzie tkwi problem?
Czy możliwe aby padł sam RDS ? | a jaka masz naklejkę na górnej częsci radia? Chodzi mi dokładnie oto czy jest tam napis EU ,czy US, ponadto czy jak nacisniesz guzik RDS to czy na wyswietlaczu pojawia sie ten sam napis,czy nie ma żadnej reakcji? |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 22:48
|
|
|
Napis EU
Jesli chodzi o RDS to sprawa wygląda tak, na wyświetlaczu jest tylko częstotliwość, czyli np. 898 , po naciśnieciu przycisku RDS na panelu wyświetla się RDS off.
[ Dodano: Sro 16 Maj, 2012 21:18 ]
Czy nikt się z czyms takim nie spotkał ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 16 Maj, 2012 22:16
|
|
|
Jak naciśniesz ponownie klawisz to zapala się info RDS on? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sro 16 Maj, 2012 22:44
|
|
|
Dzięki za uwagę ,
Po wyciśnięciu przycisku z funkcji off RDS nic nie mam napisane na wyświetlaczu, żaden komunikat że RDS ON |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012 13:06
|
|
|
| zamex napisał/a: | Dzięki za uwagę ,
Po wyciśnięciu przycisku z funkcji off RDS nic nie mam napisane na wyświetlaczu, żaden komunikat że RDS ON |
Sam brak napisu RDS off oznacza załączenie trybu RDS. Jeżeli jednak nie wyświetla, to wygląda na uszkodzenie radia. Twoje radio nie było czasem gdzieś kiedyś rozkodowywane? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012 17:00
|
|
|
Tego to nie wiem, mam karteczkę z kodem i nic więcej. Jak kupiłem samochód to już odtwarzacz w nim był.
[ Dodano: Czw 17 Maj, 2012 18:23 ]
czy może jest jakiś soft do wgrania ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 00:13
|
|
|
| zamex napisał/a: |
czy może jest jakiś soft do wgrania ? |
Nie w tych modelach. Rozkręcałeś to radio? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
zamex

Model: B7
Silnik: 2.0 TDI
Zasilanie: olej
Nadwozie: kombi
Wiek: 58 Dołączył: 16 Kwi 2012 Wszystkie posty: 14
     
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 08:41
|
|
|
Nie radia nie rozkręcałem bo są plomby założone .
Jeśli mam to zrobic to na co zwócić uwagę?
Dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 11:03
|
|
|
| zamex napisał/a: | Nie radia nie rozkręcałem bo są plomby założone .
Jeśli mam to zrobic to na co zwócić uwagę?
Dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam |
Jeżeli plomby są nietknięte, to nie ma sensu otwierać. Zostaje ci diagnoza radia przez OBD. Skasuj błędy zapisane po podłączeniu radia na stole, i odczytaj je ponownie. Sądzę, że możesz mieć błąd anteny 2. Jeżeli błędów nie będzie, to zostaje naprawa radia. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |