 |
|
[B3]Głośniki w kokpit przód, prośbą o poradę |
| Autor |
Wiadomość |
Astaroth
mystic darkness


Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy Dołączyła: 11 Maj 2009 Wszystkie posty: 1661
     
Piwa: 208/553 Skąd: lódzkie
|
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 10:56 [B3]Głośniki w kokpit przód, prośbą o poradę
|
|
|
Mam ogromną prośbę, czy możecie mi koledzy pomóc dobrać głośniki na przód do Audi 80, bo muszę wymienic te orginalne co mam na inne... moje trzeszczą, te gabki na wierzchu maja wytarte, smietnik
Wydaje mi się, ze to jest 100mm - tutaj wrzucam linka do Allegro z głośnikami:
http://allegro.pl/glosniki-100-mm-5166
chciałabym, zeby były dość głóśne i nie piskliwe |
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L |
|
|
|
|
|
 |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 11:01
|
|
|
Ja osobiście kupiłem JBL GTO malutkie za ok. 300 zł i na prawde nie narzekam. Moim zdaniem na głośniki niema co żałować w szczególności te w kokpicie. |
_________________ Była 100 C3 2.0 E (nadal jest w rodzinie)
A jest V8 uwielbiam ją |
|
|
|
|
|
 |
Astaroth
mystic darkness


Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy Dołączyła: 11 Maj 2009 Wszystkie posty: 1661
     
Piwa: 208/553 Skąd: lódzkie
|
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 11:09
|
|
|
kopkoi, zapomniałam napisac, ze szukam tanszych, takich nawet do 50 mają tylko grać nie piskliwie i nie pi***zieć a będą podłaczane do samego radioodtwarzacza tymbardziej, ze ja nie mam zadnego wypasionego sprzetu audio, tylko odtwarzacz i z tyłu dwa głośniki za kanapą na półce (nawet nie wiem jakie, ale takie wieksze) no i z przodu dwa te orginalne Audi co się zrypały, nic wiecej, zadnego wzmacniacza, tuby, bez bajerów, normalne kable w tej instalacji cienkie, to nie ma sensu też z z tego wzgledu inwestować
no i tam przy aukcjach sa podane różne wartości, na przykład dwudrożne, trzy-drozne, no naprzykład z tańszych takie - http://allegro.pl/2-glosn...2335784963.html no i jeszcze pytanie o te uchwyty na srubki, czy każde z tych z Allegro 100mm są na tyle uniwersalne, ze tam się zmieszczą w kokpit bez ciecia niczego tam i pasowania i tak samo, co do wysokości? |
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 13:28
|
|
|
| Astaroth napisał/a: | kopkoi, zapomniałam napisac, ze szukam tanszych, takich nawet do 50 mają tylko grać nie piskliwie i nie pi***zieć a będą podłaczane do samego radioodtwarzacza tymbardziej, ze ja nie mam zadnego wypasionego sprzetu audio, tylko odtwarzacz i z tyłu dwa głośniki za kanapą na półce (nawet nie wiem jakie, ale takie wieksze) no i z przodu dwa te orginalne Audi co się zrypały, nic wiecej, zadnego wzmacniacza, tuby, bez bajerów, normalne kable w tej instalacji cienkie, to nie ma sensu też z z tego wzgledu inwestować
no i tam przy aukcjach sa podane różne wartości, na przykład dwudrożne, trzy-drozne, no naprzykład z tańszych takie - http://allegro.pl/2-glosn...2335784963.html no i jeszcze pytanie o te uchwyty na srubki, czy każde z tych z Allegro 100mm są na tyle uniwersalne, ze tam się zmieszczą w kokpit bez ciecia niczego tam i pasowania i tak samo, co do wysokości? | myśę,że najlepszym rozwiazaniem było by kupienie tego : http://allegro.pl/audi-80...2337491110.html na szrocie , nie powinno wynieść Cie wiecej niz 40 zł |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
Astaroth
mystic darkness


Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy Dołączyła: 11 Maj 2009 Wszystkie posty: 1661
     
Piwa: 208/553 Skąd: lódzkie
|
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 14:43
|
|
|
dokładnie takie mam orginalne, też Nokie ale one zanim jeszcze zaczeły pi***ziec to grały na cienkich tonach jakoś i zawsze ciszej niż tył - a jakie one mają parametry jesli chodzi o moc (W)? |
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L |
|
|
|
|
|
 |
kopkoi

Model: V8
Silnik: 3,6 PT
Zasilanie: Pb 98
Nadwozie: sedan/limuzyna/quattro
Pomógł: 1 raz Wiek: 35 Dołączył: 18 Sty 2012 Wszystkie posty: 131
     
Piwa: 1/1 Skąd: Suwałki
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
[A3 00' Jakie najlepsze głośniki na ...
|
bigi31 |
Car Audio |
3 |
Pon 20 Lut, 2012 08:35  Gwidi |
 |
Duże spalanie, proszę o poradę (VAG) ...
|
tidit |
Pozostałe tematy |
5 |
Wto 09 Lip, 2013 12:55  Adi202 |
 |
[a6 c5] Zawieszenie przód
|
Stratoss |
Zawieszenie |
16 |
Pon 24 Lip, 2017 00:29  Granth |
 |
[A3 8P] Wycieraczki przód / tył
|
szynszylek |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
10 |
Czw 14 Gru, 2017 08:41  Xenoveffa |
 |
Wymiana klocków przód
|
Krzyhoo |
Układ hamulcowy |
4 |
Wto 03 Cze, 2014 22:11  Krzyhoo |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |