Audi A6 C6 z niemiec
Witam,
Przeglądając oferty na niemieckiej stronie
www.mobile.de natknąłem się na Audi A6 C6 za kwotę od 4800 euro - 6700 euro. Po przeliczeniu wyszło mi że za takie pieniądze nie kupi się nawet dobrej A6 C5. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest haczyk?
Żeby nie być gołosłownym poniżej zamieszczam link do przykładowej oferty (nie znam niemieckiego dlatego proszę was o pomoc):
http://suchen.mobile.de/f...de&pageNumber=1
...czy może jest to coś w rodzaju licytacji??
Z góry dzięki za pomoc
Re: Audi A6 C6 z niemiec
| rootkins napisał/a: |
Witam,
Przeglądając oferty na niemieckiej stronie www.mobile.de natknąłem się na Audi A6 C6 za kwotę od 4800 euro - 6700 euro. Po przeliczeniu wyszło mi że za takie pieniądze nie kupi się nawet dobrej A6 C5. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest haczyk?
Żeby nie być gołosłownym poniżej zamieszczam link do przykładowej oferty (nie znam niemieckiego dlatego proszę was o pomoc):
http://suchen.mobile.de/f...de&pageNumber=1
...czy może jest to coś w rodzaju licytacji??
Z góry dzięki za pomoc |
czemu do niego nie zadzwonisz i nie zapytasz, gościu jest z opola....
Re: Audi A6 C6 z niemiec
| rootkins napisał/a: |
Witam,
Przeglądając oferty na niemieckiej stronie www.mobile.de natknąłem się na Audi A6 C6 za kwotę od 4800 euro - 6700 euro. Po przeliczeniu wyszło mi że za takie pieniądze nie kupi się nawet dobrej A6 C5. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest haczyk?
Żeby nie być gołosłownym poniżej zamieszczam link do przykładowej oferty (nie znam niemieckiego dlatego proszę was o pomoc):
http://suchen.mobile.de/f...de&pageNumber=1
...czy może jest to coś w rodzaju licytacji??
Z góry dzięki za pomoc |
Pod fotkami i opisem masz nr telefonu sprzedawcy i możesz dokładnie się dowiedzieć o co kaman. Dla mnie jest to tylko zaniżenie średniej za ten model - stały trick z autoscout24. W taki sposób handlarze zarabiają na marży.
mobile.de i autoscout24 to strony, które niejednokrotnie były brane pod lupę, gdyż pełno jest na nich ofert tego typu - ostatnio widziałam dwuletnie R8 za 3000€. Haczyk gdzieś napewno jest, ponieważ takie Audi tutaj w Niemczech nie będzie kosztować mniej niż 20tyś €.
Jak skontaktujesz się ze sprzedającym, daj znać, bo ciekawy to przypadek jest
Dzwoniłem i....
...ładny kobiecy głos powiedział mi:
"Przepraszamy ale poczta głosowa numeru xxx-xxx-xxx jest pełna. Nie można nagrać już więcej wiadomości. Prosimy spróbować później"
Widocznie nie tylko ja byłem zainteresowany tym ogłoszeniem