 |
|
Problemy z odpalaniem ciepłego silnika V8 3.6 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 09 Lis, 2011 23:52 Problemy z odpalaniem ciepłego silnika V8 3.6
|
|
|
Witam. Sprawa wygląda następująco. Gdy mam zimny silnik, autko odpala super, ale jak jadę to tak jakby go zalewało/lekki brak mocy. Jak się rozgrzeje to idzie już ok, później gaz i też ok ale nie o gaz chodzi. Jak zgaszę auto i po hmm paru minutach chcę odpalić to kręci trochę dłużej, zaskoczy i zgaśnie i tak parę razy muszę zrobić lub potrzymać pedał gazu i opuszczać powoli. (przy okazji to czy wszystkim na zapłonie świeci się kontrolka KAT ? ) Jedno co wiem, to to, że strasznie RZĘŹI pompka paliwa, a wiem, że w naszych modelach pompka nie pompuje po przekręceniu zapłonu tylko podczas rozruchu i pracy silnika i zastanawia mnie to, czy po prostu pompka nie jest zajechana i ona nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011 01:57 Re: Problemy z odpalaniem ciepłego silnika V8 3.6
|
|
|
| adamwit1986 napisał/a: | | Witam. Sprawa wygląda następująco. Gdy mam zimny silnik, autko odpala super, ale jak jadę to tak jakby go zalewało/lekki brak mocy. Jak się rozgrzeje to idzie już ok, później gaz i też ok ale nie o gaz chodzi. Jak zgaszę auto i po hmm paru minutach chcę odpalić to kręci trochę dłużej, zaskoczy i zgaśnie i tak parę razy muszę zrobić lub potrzymać pedał gazu i opuszczać powoli. (przy okazji to czy wszystkim na zapłonie świeci się kontrolka KAT ? ) Jedno co wiem, to to, że strasznie RZĘŹI pompka paliwa, a wiem, że w naszych modelach pompka nie pompuje po przekręceniu zapłonu tylko podczas rozruchu i pracy silnika i zastanawia mnie to, czy po prostu pompka nie jest zajechana i ona nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia ? | pompa w żadnym wypadu nie powinna rzeźić, więc w zasadzie sam odpowiedziałes sobie na pytanie, co do odpalania ciepłego silnika to proponował bym jeszcze rozejrzeć się za czujnikiem połozenia wału |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011 08:01
|
|
|
pierw bym odczytał błędy |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013 03:10
|
|
|
cześć mam mały problem z moim autem; wsiadam do samochodu(w zime lub lato)odpala bez problemu,przejadę się około 20minut zgasze i nie moge go odpalić (jest tylko warkot silnika )a jak dodam gazu to od razu odpala.
prosze o pomoc |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |