Odpowiedz do tematu
Wczesniej wspomniałeś że do mojego modelu podpasuje każdy kluczyk na 433 Mhz ten dawca chodzi również na 433 ale on też nie chciał zagadać. Więc przerzuciłem tylko ten rezonator. Mają one jakies oznaczenia w razie poszukiwań kolejnych ??
Poniżej wklejam procedure kodowania ze strony Adako poprzez Vaga
Zbierz wszystkie piloty zdalnego sterowania jakie chcesz zaprogramować. Jeden z kluczyków pojazdu umieść w stacyjce i włącz zapłon w pozycję ON. Korzystając z programu VAG-COM wykonaj następujące czynności:
[Wybór]
[46 - Moduł komfortu] lub [35 - Centralny zamek]
[Adaptacja - 10]
Wybierz kanał "01" (w niektórych modelach AUDI może to być kanał "21")
[Odczytaj]
W polu "Wartość zapisana" powinna pojawić się liczba aktualnie zaprogramowanych pilotów.
W polu "Nowa wartość" wpisz łączną ilość pilotów (max. 4) jakie chcesz dopasować do sterownika (łącznie z działającymi już pilotami).
[Testuj]
Upewnij się, że sterownik akceptuje wprowadzoną wartość.
[Zapisz]
Teraz masz ok. 15 sekund na dopasowanie wszystkich pilotów zdalnego sterowania. Naciskaj i przytrzymuj (przez min. 1 sekundę) - po kolei w każdym pilocie przeznaczonym do zakodowania - przycisk UNLOCK (otwieranie).
Niestety u mnie kanał 01 jak i 21 są niedostępne
Jeszcze kawałek opisu z procedury którą Ty poleciłeś i ...
Wartość wyświetlana w polu numer 2 pozwala odczytać ile pilotów jest aktualnie dopasowanych i jakie pozycje zajmują one w pamięci sterownika, np.: "0001" informuje o tym, że dopasowany jest jeden pilot i zajmuje on pierwszą pozycję w pamięci sterownika.
W moim przypadku tak jak to widac na screenach wyżej zamiast wartości 0001 czy 0002 jest wartość 1111
Co to znaczy ?
Pisałem wyżej że zanim go przelutowałem to efekt był taki sam czyli żaden dlatego przerzuciłem go do siebie ale wówczas kombinowałem z kodowaniem a skoro są zajete cztery sloty to nie było mowy o zakodowaniu kolejnego. Hmm teraz pytanie czy mogę wyzerować zapamietane klucze dawcą czy musi to być mój pilot ??
To że cztery miejsca są zajęte to w niczym nie przeszkadza. W momencie programowania nowego klucza stary jest automatycznie usuwany z pamięci. Kasowanie potrzebne jest głównie w przypadku utraty klucza(y). Kasowanie kluczy można wykonać każdym pilotem. Autoryzacją w tym przypadku jest załączenie zapłonu i pasujący grot do zamka drzwi.
Baterie w pilocie są sprawne, nowe?
W trakcie użycia pilota napięcie spada w zależności od stopnia zużycia. Na nowych bateriach będzie to 6V na starych może spaść do 5V albo niżej.
Stawiam na uszkodzenie pompki centralnego zamka. Zostaje jeszcze ewentualność nieszczelności w układzie podciśnienia. Jeżeli praca pompki odbywa się szybko, czyli po zamknięciu zamków pompka się wyłącza, to jest OK. Natomiast po zamknięciu rygli w drzwiach słychać jeszcze pracę pompki przez kilka sekund oznacza to nieszczelność i pompka nie widzi zamkniętego auto co również uniemożliwi programowanie.
Wiesz co sprawdziłem na alledrogo i widzę że tam z dobraniem pompki nie ma raczej problemu także to narazie odpuszczę ale zanim zamówię nową to chciałem dopytać o kwestie tego podłączenia radia może tu jest problem, jak namierzyć co z czym musi być podpięte oraz która z tych kostek odpowiada za komunikację sterownika z pomką bo bym też zwrócił uwage na konkretne piny może tam leży problem. Zauważyłem że jak trącam pompke to przygasa mi światełko w kufrze. Może tam coś na stykach sie dzieje ?
Próbowałem z odłączonym radiem też nic nie zmienia ale czy to samo wpięcie radia robi różnice czy tak naprawdę to jak jest ono podłączone. Bo może to kwestia któregoś plusa ? To czy zasilanie radia jest po zapłonie czy gaśnie jak jest na off czy jeszcze coś innego
Odpowiedz do tematu
To jest rezonator kwarcowy. Element istotny dla pracy procesora. Pytanie czy jest taki jak być powinien
| Adi202 napisał/a: |
| To jest rezonator kwarcowy. Element istotny dla pracy procesora. Pytanie czy jest taki jak być powinien |
Wczesniej wspomniałeś że do mojego modelu podpasuje każdy kluczyk na 433 Mhz ten dawca chodzi również na 433 ale on też nie chciał zagadać. Więc przerzuciłem tylko ten rezonator. Mają one jakies oznaczenia w razie poszukiwań kolejnych ??
Poniżej wklejam procedure kodowania ze strony Adako poprzez Vaga
Zbierz wszystkie piloty zdalnego sterowania jakie chcesz zaprogramować. Jeden z kluczyków pojazdu umieść w stacyjce i włącz zapłon w pozycję ON. Korzystając z programu VAG-COM wykonaj następujące czynności:
[Wybór]
[46 - Moduł komfortu] lub [35 - Centralny zamek]
[Adaptacja - 10]
Wybierz kanał "01" (w niektórych modelach AUDI może to być kanał "21")
[Odczytaj]
W polu "Wartość zapisana" powinna pojawić się liczba aktualnie zaprogramowanych pilotów.
W polu "Nowa wartość" wpisz łączną ilość pilotów (max. 4) jakie chcesz dopasować do sterownika (łącznie z działającymi już pilotami).
[Testuj]
Upewnij się, że sterownik akceptuje wprowadzoną wartość.
[Zapisz]
Teraz masz ok. 15 sekund na dopasowanie wszystkich pilotów zdalnego sterowania. Naciskaj i przytrzymuj (przez min. 1 sekundę) - po kolei w każdym pilocie przeznaczonym do zakodowania - przycisk UNLOCK (otwieranie).
Niestety u mnie kanał 01 jak i 21 są niedostępne
Jeszcze kawałek opisu z procedury którą Ty poleciłeś i ...
Wartość wyświetlana w polu numer 2 pozwala odczytać ile pilotów jest aktualnie dopasowanych i jakie pozycje zajmują one w pamięci sterownika, np.: "0001" informuje o tym, że dopasowany jest jeden pilot i zajmuje on pierwszą pozycję w pamięci sterownika.
W moim przypadku tak jak to widac na screenach wyżej zamiast wartości 0001 czy 0002 jest wartość 1111
Co to znaczy ?
Oznacza to, że wszystkie miejsca pamięci są zajęte
Ta procedura dotyczy komfortu 46 np Audi A4 B6 oraz centralnego zamka 35 np Audi A6 c5. Nie dotyczy modeli takich jak A3 8L, A4 B5, A6 C4 i A8 D2. Dlatego kanał 21 jest niedostępny.
Tutaj masz opis ze strony VCDS Ross-Tech http://wiki.ross-tech.com...Central_Locking
Ta procedura dotyczy komfortu 46 np Audi A4 B6 oraz centralnego zamka 35 np Audi A6 c5. Nie dotyczy modeli takich jak A3 8L, A4 B5, A6 C4 i A8 D2. Dlatego kanał 21 jest niedostępny.
Tutaj masz opis ze strony VCDS Ross-Tech http://wiki.ross-tech.com...Central_Locking
Coraz bardziej skłaniam się ku jakiejś usterce fizycznej samej pompki bądź kluczyka.
Adi zerknij na fotki i powiedz czy według Twojej wiedzy ten rezonator mógł by nie gadać z moim kluczykiem ? Czy da się jakoś namierzyć odpowiedni ? No bo z różnic na obu pilotach to widzę w dawcy jakiś chip motoroli i jeden kondensator mniej niż w moim kluczyku. Niestety numery z tego rezonatora w moim niedostępne gdyż górny kawałek był odłamany
Ten bez rezonatora to dawca
Mały edit..
Adi skoro cztery czwórki w blokach vaga to zakodowane cztery kluczyki a zatem jeden z tych czterech to ten który posiadam bo jeszcze rok temu działał. Czy to nie pewnik że kluczyk bądź centralka w pompce jest uszkodzona ?? Czy może zdażyć sie tak że kluczyk jest zapamiętany a mimo to trzeba go zakodować na nowo ?
Adi zerknij na fotki i powiedz czy według Twojej wiedzy ten rezonator mógł by nie gadać z moim kluczykiem ? Czy da się jakoś namierzyć odpowiedni ? No bo z różnic na obu pilotach to widzę w dawcy jakiś chip motoroli i jeden kondensator mniej niż w moim kluczyku. Niestety numery z tego rezonatora w moim niedostępne gdyż górny kawałek był odłamany
Ten bez rezonatora to dawca
Mały edit..
Adi skoro cztery czwórki w blokach vaga to zakodowane cztery kluczyki a zatem jeden z tych czterech to ten który posiadam bo jeszcze rok temu działał. Czy to nie pewnik że kluczyk bądź centralka w pompce jest uszkodzona ?? Czy może zdażyć sie tak że kluczyk jest zapamiętany a mimo to trzeba go zakodować na nowo ?
Przylutuj rezonator do dawcy i spróbuj zaprogramować dawcę. Oczywiście baterie mają być sprawne.
| Adi202 napisał/a: |
| Przylutuj rezonator do dawcy i spróbuj zaprogramować dawcę. Oczywiście baterie mają być sprawne. |
Pisałem wyżej że zanim go przelutowałem to efekt był taki sam czyli żaden dlatego przerzuciłem go do siebie ale wówczas kombinowałem z kodowaniem a skoro są zajete cztery sloty to nie było mowy o zakodowaniu kolejnego. Hmm teraz pytanie czy mogę wyzerować zapamietane klucze dawcą czy musi to być mój pilot ??
| Bodegas napisał/a: | ||
Pisałem wyżej że zanim go przelutowałem to efekt był taki sam czyli żaden dlatego przerzuciłem go do siebie ale wówczas kombinowałem z kodowaniem a skoro są zajete cztery sloty to nie było mowy o zakodowaniu kolejnego. Hmm teraz pytanie czy mogę wyzerować zapamietane klucze dawcą czy musi to być mój pilot ?? |
To że cztery miejsca są zajęte to w niczym nie przeszkadza. W momencie programowania nowego klucza stary jest automatycznie usuwany z pamięci. Kasowanie potrzebne jest głównie w przypadku utraty klucza(y). Kasowanie kluczy można wykonać każdym pilotem. Autoryzacją w tym przypadku jest załączenie zapłonu i pasujący grot do zamka drzwi.
Baterie w pilocie są sprawne, nowe?
Baterii to mi sie zrobiły juz trzy komplety i wszystkie sprawne po 6 volt najsłabsze to te ktore były w moim pilocie ale one też działały przy mocy 5.80
| Bodegas napisał/a: |
| Baterii to mi sie zrobiły juz trzy komplety i wszystkie sprawne po 6 volt najsłabsze to te ktore były w moim pilocie ale one też działały przy mocy 5.80 |
W trakcie użycia pilota napięcie spada w zależności od stopnia zużycia. Na nowych bateriach będzie to 6V na starych może spaść do 5V albo niżej.
Stawiam na uszkodzenie pompki centralnego zamka. Zostaje jeszcze ewentualność nieszczelności w układzie podciśnienia. Jeżeli praca pompki odbywa się szybko, czyli po zamknięciu zamków pompka się wyłącza, to jest OK. Natomiast po zamknięciu rygli w drzwiach słychać jeszcze pracę pompki przez kilka sekund oznacza to nieszczelność i pompka nie widzi zamkniętego auto co również uniemożliwi programowanie.
Nieszczelność raczej odpada bo wraz z otwarciem-zamknięciem pompkę słychać nie dluzej jak sekunde od otwarcia zamknięcia zamka.
Adi czy jesteś w stanie podać mi numery pompek które by pasowały zamiast mojej gdybym nie znalazł o takim samym oznaczeniu ?? (8L0 862 257 D)
Ewentualnie numery rezonatora da się jakoś namierzyć jaki powinien siedzieć w moim kluczu ?
Adi czy jesteś w stanie podać mi numery pompek które by pasowały zamiast mojej gdybym nie znalazł o takim samym oznaczeniu ?? (8L0 862 257 D)
Ewentualnie numery rezonatora da się jakoś namierzyć jaki powinien siedzieć w moim kluczu ?
Mogę podać, ale tych z literką D jest od groma.
| Adi202 napisał/a: |
| Mogę podać, ale tych z literką D jest od groma. |
Wiesz co sprawdziłem na alledrogo i widzę że tam z dobraniem pompki nie ma raczej problemu także to narazie odpuszczę ale zanim zamówię nową to chciałem dopytać o kwestie tego podłączenia radia może tu jest problem, jak namierzyć co z czym musi być podpięte oraz która z tych kostek odpowiada za komunikację sterownika z pomką bo bym też zwrócił uwage na konkretne piny może tam leży problem. Zauważyłem że jak trącam pompke to przygasa mi światełko w kufrze. Może tam coś na stykach sie dzieje ?
Wypiąć radio, przeczyścić kontakty przy pompce i spróbować jeszcze raz - ten ostatni.
| Adi202 napisał/a: |
| Wypiąć radio, przeczyścić kontakty przy pompce i spróbować jeszcze raz - ten ostatni. |
Próbowałem z odłączonym radiem też nic nie zmienia ale czy to samo wpięcie radia robi różnice czy tak naprawdę to jak jest ono podłączone. Bo może to kwestia któregoś plusa ? To czy zasilanie radia jest po zapłonie czy gaśnie jak jest na off czy jeszcze coś innego
Problem z centralnym zamkiem zaczyna się przy nieoryginalnych radiach gdy na tzw klemie 86S po wyciągnięciu kluczyka pojawia się szczątkowe napięcie które odbierane jest również przez pompkę c.z. Pompka w tym momencie widzi kluczyk w stacyjce mimo tego że go tam już nie ma i przez to nie działa z pilota.
Przy programowaniu radio nie powinno przeszkadzać. Rozwiązaniem na tą bolączkę jest wstawienie diody prostowniczej na przewodzie sterującym załączenie radia (kl86)
Przy programowaniu radio nie powinno przeszkadzać. Rozwiązaniem na tą bolączkę jest wstawienie diody prostowniczej na przewodzie sterującym załączenie radia (kl86)
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych