Jak w temacie proszę o ocenę auta
http://otomoto.pl/audi-a4...-C17673172.html
Dziękuje i pozdrawiam
Wgniot na tylnej klapie i coś mi przodek nie pasuje - możliwe, że za ciemne fotki są i jest takie złudzenie wady. Przebieg jak na ten rok jest nieprawdopodobny. Jeżeli umowa spisywana jest z ostatnim właścicielem tym "pierwszym" a nie pośrednikiem, to szafa jest cofana - stały trick handlarzy. Nie jest to bardzo istotne, ale ważne jak był serwisowany. W 170Tkm nie wierzę.
To ja swoje 2 grosze...
Na bank nie jest to 2004 rok, tylko 2003
Od 2004r dokładki zderzaków były w kolorze nadwozia, ale to tylko szczegół.
Zobacz przycisk ESP, /jest powlekany i tak się dzieje jak używamy za dużo chemii do wypicowania auta...
Ogólnie, fajna, ale uboga, za to b. tania A4, bierz VIN i do ASO.
Tak jak Adi napisał, nie wierze w ten przebieg, ale wyjątki się zdarzają
wgniot na drzwiach, tylni zderzak uszkodzony [zarysowany] przebieg nie realny do wnetrzna i po zatym zdjecia robione tak co bys za dużo nie zobaczył