 |
|
Manetka wycieraczek Audi 80 b4 kombi |
| Autor |
Wiadomość |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014 20:10 Manetka wycieraczek Audi 80 b4 kombi
|
|
|
Witam. Mam pytanie odno
[ Dodano: Wto 13 Maj, 2014 20:31 ]
Witam. Mam pytanie odnosnie manetki wycieraczek, auto jak w tytule. Kakretnie moje pytanie dotyczy jej dzialania odnosnie tylnej szyby. Gdy manetka jest w pozycji wylaczonych wycieracek, to tylna wycieraczke wlanczam przez odepchniecie jej od siebie i wtej pozycji chodzi caly czas + spryskiwacz a po puszczeniu jej od razu staje w roznej pozycji. I po tym co pare sekund wlancza sie i wylancza tez w roznej pozycji. A moje pytanie to takie czy jezeli ja odepchne to tez musi sie wlanczac spryskiwacz? i dlaczego staje w roznej pozycji a nie wraca do pozycji startowej? I jeszcze jedno dziala tylko w tej jednej pozycji odnosnie tylnej szyby? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014 21:33
|
|
|
Odpychając manetkę od siebie uruchamiasz wycieraczkę. Odpychając i przytrzymując uruchamiasz wycieraczkę oraz spryskiwacz. Jeżeli ramie zatrzymuję się w kilku pozycjach oznacza uszkodzenie silnika wycieraczek. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014 18:57
|
|
|
A czy silnik wycieraczek nie jest jakos na przekazniku ze wlancza go na chwile(robi jeden cykl) i go wylancza? I czy powinno tak byc ze jak odepchne od siebie raz manetke to pozniej wycieraczka sie wlancza caly czas co chwila(tak jak przednia ustawiona na pierwsza pozycje czasowa) do momentu gdy nie zgasze samocgodu lub wyloncze zaplon? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014 20:03
|
|
|
Ponowne odciągnięcie manetki powoduje wyłączenie wycieraczki. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014 22:42
|
|
|
Ok rozumiem. Bede sprawdzal i oberwowal co sie dzieje jak trafie gdzies drudi silnik wycieraczki to zmienie. Dziekuje za porady i pomoc. pozdrawim. |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Sro 16 Lip, 2014 20:26
|
|
|
Hej, nie ma ktoś może rozkompletowanego lub uszkodzonego przełącznika - manetki kierunków opisanego w tym poradniku http://www.audi-tech-team...skazow-vt16.htm ?
Potrzebuję plastikowej zapadki - blokady kierunkowskazów zaznaczonej na zielono na fotce:
bo właśnie ją ułamałem
[ Dodano: Pon 14 Lip, 2014 13:32 ]
OK, kupiłem manetkę na allegro, będę miał zapas pozostałych elementów
[ Dodano: Sro 16 Lip, 2014 20:25 ]
Przeszczep się udał, pacjent zdrowy Ułamana kończyna:
wymieniona Nauczka na przyszłość, rozmontowywać delikatnie i z rozmysłem, rozsądnie przykładając siłę i nadając jej odpowiedni wektor
Zamontowałem manetki, tylko jedno mnie zastanawia - mam nadzieję, że to normalne, że po włączeniu świateł mijania z manetek z prawej strony leci dym w sytuacji, gdy światła są wyjęte? Przed naprawą światła miałem podłączone, podłączyłem na chwile manetki i było OK, teraz na pozycyjnych też jest OK. Po włączeniu świateł mijania jest słabo, mam nadzieję, że po zamontowaniu świateł będzie OK? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 10:53
|
|
|
Coś źle skręciłeś. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 11:14
|
|
|
Ummm, ciężko tam kurde coś źle złożyć czy skręcić. Podłącze światła i zobaczymy. byłem prawie pewny, że to od niepodłączonych świateł, bo wcześniej było tak jak pisałem, bez świateł się przestraszyłem bo mi się zaczął dymek unosić, a potem podłączyłem światła żeby przetestować manetki, odpaliłem silnik, włączałem światła postojowe, mijania, drogowe i wszytko było OK.
A jeśli wszystkie styki lekko przesmarowałem KONTAKTEM do regeneracji styków, to może on się pali? Tylko że jak wcześniej podłączałem, to styki były suche nie spsikane niczym... Kurde nie wiem o co kaman. Zobaczę jak będzie z podłączonymi światłami. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 11:24
|
|
|
Jeżeli bez świateł przełącznik się grzeje, to po podłączeniu będzie to samo. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Sob 04 Paź, 2014 08:41
|
|
|
Przełącznik nie tyle się grzał, co iskrzył na początku trochę i puszczał dym. Po rozebraniu wszystkiego, przepatrzeniu czy wszystko OK, złożeniu i podłączeniu sytuacja się powtórzyła, kilka razy poleciał dymek, ale potem objaw ustał. Wydaje mi się, że pod wpływem przepływającego prądu gdzieś na stykach robiło się zwarcie tym "kontaktem" i dlatego iskrzył i dymił, po wypaleniu się tego siuwaksu wszystko jest OK. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |