Proszę o podpowiedzi, które mogą mi przyspieszyć pracę...
Potrzebuję jakiś punkt z którego pod maską, jak najbliżej przodu można podebrać + po zapłonie. Prąd jaki będzie mi potrzebny nie przekroczy 300mA a nie chcę dodawać kolejnego przewodu aż ze skrzynki bezpieczników.
Ponadto będę potrzebować stały + i + po zapłonie jak najbliżej konsoli środkowej. Tu planuję nieco większe zapotrzebowanie prądowe (CB). Tu myślę wtyczka radia (tego grającego a nie CB) załatwi sprawę. Chyba, że ktoś ma jakiś inny pomysł....
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[A6 C4 2.8] Skąd podebrać +
tam to jest + stał.
najlepszym miejscem to chyba pobrać z puszki bezpiecznikowej. Reszta to zakażdym razem ingerencja w wiązkę.
A nie masz tam pod maską z lewej strony czasem takiego + pod plastikiem? Zdejmujesz to i masz +. Chyba ze się mylę.
| elmek13 napisał/a: |
| Zdejmujesz to i masz + |
tam to jest + stał.
najlepszym miejscem to chyba pobrać z puszki bezpiecznikowej. Reszta to zakażdym razem ingerencja w wiązkę.
Tak, mam taki + pod plastikiem ale to stały plus no i na dodatek potrzebny byłby dyndający bezpiecznik.
Co do puszki bezpieczników - wiecie może z którego byłby + po zapłonie??
Co do puszki bezpieczników - wiecie może z którego byłby + po zapłonie??
jutro zerknę bo brałem stamtąd plus po stacyjce dla instalacji LPG.
Pierwszy plus po stacyjce jaki pierwszy mi wpadł pod miernik to właśnie ten do instalacji LPG. Tak luźno sobie leżał w skrzynce na wierzchu, jakby na mnie tam czekał. I to właśnie on posłużył mi pomocnym stykiem
Dzięki za zainteresowanie.
Temat do zamknięcia.
Dzięki za zainteresowanie.
Temat do zamknięcia.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych