Pozostałe tematy » Błędy Vag Audi A4 B5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
[do poprzednich błedow,które Ci opisałem doszedł jeszcze uszkodzony zawór N75 (lub jego wiazka) ,oraz bład ukladu wtrysku powietrza.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam po dłuższej przerwie :)
Ostatnio sprawdzałem swoją Audiczkę i wyszły mi jakieś nowe błędy, proszę o małą podpowiedź co sprawdzić mogę:)
16501 ( coś z czujnikiem płynu chłodzącego)
18010 (wymieniałem ako i może przez to wyskoczył mi ten błąd bo stary już nie dawał rady)
17584 (coś z sondą lambda)

Z góry dzięki za informację

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
16501 ( coś z czujnikiem płynu chłodzącego)
sprawdx czujnik i jego okablowanie (bezpiecznik)
bonczek87 napisał/a:
18010 (wymieniałem ako i może przez to wyskoczył mi ten błąd bo stary już nie dawał rady)

to była wina starego aku, po skasowaniu nie powinien powrócić
bonczek87 napisał/a:
17584 (coś z sondą lambda)

albo masz nieszczelność w układzie i ciagnie gdzieś lewe powietrze, lub sonda bedzie do wymiany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
bonczek87 napisał/a:
16501 ( coś z czujnikiem płynu chłodzącego)
sprawdx czujnik i jego okablowanie (bezpiecznik)
bonczek87 napisał/a:
18010 (wymieniałem ako i może przez to wyskoczył mi ten błąd bo stary już nie dawał rady)

to była wina starego aku, po skasowaniu nie powinien powrócić
bonczek87 napisał/a:
17584 (coś z sondą lambda)

albo masz nieszczelność w układzie i ciagnie gdzieś lewe powietrze, lub sonda bedzie do wymiany.


Dzięki za info, a gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik temperatury płynu chłodzącego? A jak dokładnie sprawdzić szczelność układu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
bonczek87 napisał/a:
16501 ( coś z czujnikiem płynu chłodzącego)
sprawdx czujnik i jego okablowanie (bezpiecznik)
bonczek87 napisał/a:
18010 (wymieniałem ako i może przez to wyskoczył mi ten błąd bo stary już nie dawał rady)

to była wina starego aku, po skasowaniu nie powinien powrócić
bonczek87 napisał/a:
17584 (coś z sondą lambda)

albo masz nieszczelność w układzie i ciagnie gdzieś lewe powietrze, lub sonda bedzie do wymiany.


Dzięki za info, a gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik temperatury płynu chłodzącego? A jak dokładnie sprawdzić szczelność układu?
nie chodzi tu o szczelność układu a o połaczenia elektryczne pomiedzy czujnikami. Popatrz bo może na wtyczce od czujnika jest elektrokorozja (czujnik powinien byc na krućcu u dołu chłodnicy) Popatrz czy optycznie z wiazka i wtyczka jest wszystko ok. Wentylator normalnie działa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
aha ok rozumiem :) a o szczelność chodziło mi jak sprawdzić w przypadku tego błędu z sondą?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
popatrz,czy nie ciagnie gdzies lewego powietrza

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Możee mi ktoś chociaż napisać w którym miejscu mam szukać tego czujnika? Rozumiem że z tyłu silnika tak? ale po prawej czy lewej stronie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
Możee mi ktoś chociaż napisać w którym miejscu mam szukać tego czujnika? Rozumiem że z tyłu silnika tak? ale po prawej czy lewej stronie?

Dokładnie za silnikiem. Jest tam tylko jeden czujnik 4 pinowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za pomoc, czujnik wymieniony i zniknęły problem z odpalaniem na ciepłym silniku oraz gaśnięcie, jednak mam problem z sondą lambda gdyż wyszły mi dodatkowe błędy właśnie z nią:

17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean

17521 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S1: Internal Resistance too High

16806 - Main Catalyst: Bank 1: Efficiency Below Threshold

17584 - Bank1: O2S (Lambda) Correction Behind Catalyst: Control Limit Reached

Która sonda wariuje?
Z góry dzięki za info

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to sonda po stronie pasażera, zanim jednak ja wymienisz sprawdź szczelność kata i wydechu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolega ma rzędówkę nie Vkę. Bank 1 to sonda przed katem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Kolega ma rzędówkę nie Vkę. Bank 1 to sonda przed katem.
no tak :oops: nie popatrzylem na profil :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie:)
Mam problem z autem a właściwie z gazem, problem zaczął się jak padł mi ako i wymieniłem na nowy, cały komputer się zrestartował bo samochód nie chciał sam przełączać na gaz a instalacja to sekwencja STAG i mimo że temperatura silnika była ponad 60 stopni to potrafił przełączyć się na benzynę i za jakiś czas z powrotem na gaz ale ok pojechałem do gazownika i wszytko ustawił jak należy jednak cały czas mam problem że przy 30 stopniach przełączy się na gaz ale wariuje i skacze z benzyny na gaz i odwrotnie nawet jak na silniku dojdzie do 90 stopni. Miałem problem z czujnikiem temperatury jednak wymieniłem go ale i tak na wskaźniku mimo że jest 90 stopni to temp potrafi spadać sama do 80 i z powrotem na 90 i tak skacze czego to może być wina?
Z góry dzięki za info

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skakanie temp. to jeden problem - termostat?

problemy z gazem - źle odpowietrzony układ chłodniczy, regulacja podstawowych odczytów lub regulacja.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa