Układ kierowniczy » [B4] Szmery, stukanie przy skręcaniu
Odpowiedz do tematu
 
Jesli nie beda to przegłuby to moze byc cos w skrzyni :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a w jakim stanie gumy z łożyskami mcpersona?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Właśnie przez to łożysko wcześniej były tytułowe problemy. Wymienione nie było, zostało przesmarowane i szmery za pare dni ustały. Natomiast stukało dodatkowo coś innego. Pod przednim siedzeniem jest takie stalowe półkole i tam się znalazła bateria (paluszek) i tak się w środku obijała :mrgreen: Wtedy do reklamacji oddałam dobry sworzeń, dostałam nowy i dalej to samo było. Sworzeń Delphi nie jest aż tak beznadziejny jak za tą cene.

A teraz coś inaczej rzęzi przez dłuższą chwile. Jutro jade do mechanika, zobaczymy co wymyśli.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok to czekamy na diagnoze meczanika ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam
Chcialbym odswiezyc moj problem,pytalem wczesniej ale nikt nie odpowiedzial mi co jak to najlepiej rozwiazac?Inni mowia ze regenerowac inni wymienic na calkiem nowa,lub po regeneracji? :roll:
Zaznaczam ze moje wspomaganie jest calkowicie elektryczne.Zadnego smarowania :-?
----------

Problem jest taki ze przy skrecaniu czy w lewo czy w prawo slychac lekkie buczenie.
Nawet jesli jestem na rondzie i nagle przyspiesze tez slychac lekko.
Slyszalem ze cala maglownica nie jest naprawialna,tzn.nie ma co naprawiac lub ingerowac w nia.Ostatni ratunek,tylko wymiana calej maglownicy.
Jakie rozwiazanie byloby najlepsze w moim przypadku?
Z gory dzieki ;audi;
pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ kierowniczy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa