Odpowiedz do tematu
Można spróbować odłączyć sondę. Bez sondy silnik też powinien odpalić.
rozumiem,że masz na myśli katalizator, którego ja niestety nie mam....
A masz coś innego w tym miejscu np strumienicę?
z tego co wiem czujnik Halla spelnia te same zadania co czujnik polozenia walu tylko rozni sie budowa.. chyba
Dokładnie jest tak jak piszesz.
Ma identyczne zadanie i choć wygląd jest inny ma taka samą budowę.
tak mam wspawana rurę
Więc przelot powinien być. Odłączałeś już sondę Lambda?
nie mogłem jej znaleźć
jak już sprawdziłem w ETCE gdzie jest dokładnie to brakło prądu i nie miałem jak przyświecić
dlatego postanowiłem sobie odpuścić i zająć się tym jutro
Wystarczy, że rozłączysz wtyczkę sondy nie musisz jej wykręcać.
sęk w tym,że wtyczki tez nie znalazłem
Uchwyt na wtyczki powinien być gdzieś pod cewką WN - możliwe, że przewód będzie w kolorze zielonym. Tak czy siak, nagadaliśmy się już na 3 strony, ale ja chyba nie spytałem czy próbowałeś odpalić silnik tylko na LPG.
jest ten sam efekt
Więc 3majmy się wersji czujnika temperatury i podciśnień.
Odpowiedz do tematu
A sonda , nie sonda walnięta
| roger110 napisał/a: |
| A sonda , nie sonda walnięta |
Można spróbować odłączyć sondę. Bez sondy silnik też powinien odpalić.
A jak jest nie halo , może być problem , bo złe odczyty do kompa szły , tak znajomy miał w Hondzie
| Adi202 napisał/a: | ||
Może odkręć kat i spróbuj wtedy odpalić? Ciężko doradzić coś na odległość jeżeli nie widzi się tego "namacalnie". Naprawa nie zawsze idzie w parze z teorią i zdarzają się dziwne rzeczy które mogą zadziwić. pzdr |
| Pasiak napisał/a: |
| rozumiem,że masz na myśli katalizator, którego ja niestety nie mam.... |
A masz coś innego w tym miejscu np strumienicę?
| Adi202 napisał/a: | ||
Nie ten silnik. Jedynym czujnikiem jest czujnik Halla, który znajduje się w aparacie zapłonowym. |
z tego co wiem czujnik Halla spelnia te same zadania co czujnik polozenia walu tylko rozni sie budowa.. chyba
| sleepwalker napisał/a: |
|
z tego co wiem czujnik Halla spelnia te same zadania co czujnik polozenia walu tylko rozni sie budowa.. chyba |
Dokładnie jest tak jak piszesz.
Ma identyczne zadanie i choć wygląd jest inny ma taka samą budowę.| Adi202 napisał/a: |
| A masz coś innego w tym miejscu np strumienicę? |
| Pasiak napisał/a: | ||
|
Więc przelot powinien być. Odłączałeś już sondę Lambda?
| Adi202 napisał/a: | ||||
Więc przelot powinien być. Odłączałeś już sondę Lambda? |
dlatego postanowiłem sobie odpuścić i zająć się tym jutro| Pasiak napisał/a: | ||||||
dlatego postanowiłem sobie odpuścić i zająć się tym jutro |
Wystarczy, że rozłączysz wtyczkę sondy nie musisz jej wykręcać.
| Adi202 napisał/a: | ||||||||
Wystarczy, że rozłączysz wtyczkę sondy nie musisz jej wykręcać. |
| Pasiak napisał/a: |
| sęk w tym,że wtyczki tez nie znalazłem |
Uchwyt na wtyczki powinien być gdzieś pod cewką WN - możliwe, że przewód będzie w kolorze zielonym. Tak czy siak, nagadaliśmy się już na 3 strony, ale ja chyba nie spytałem czy próbowałeś odpalić silnik tylko na LPG.
| Adi202 napisał/a: |
| ja chyba nie spytałem czy próbowałeś odpalić silnik tylko na LPG. |
jest ten sam efekt
| Pasiak napisał/a: | ||
jest ten sam efekt |
Więc 3majmy się wersji czujnika temperatury i podciśnień.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych