Gdyby miał chociaż interfejs to byśmy jakoś wspólnymi siłami coś popatrzyli ale Kolega raczej widzę nie podłączy chyba sam?
A może masz Kolego jakiegoś hobbystę z kabelkiem. Na razie nie musi być elektronik 1 klasa ale żeby miał dobry kabel i sprawdził czy ze wszystkim się łączy...
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Spróbować uruchomić silnik Plakiem (środek do nabłyszczania tapicerki). Jeżeli silnik się uruchomi, to przytrzymaj go z 10s na tym Plaku. Później próbuj uruchomić go normalnie.
To był starego typu prostownik. W bardzo prostu sposób przełącza się z 12V na 24V. Wystarczyło, ze zahaczyłem bluza o przełącznik i już się mogło przełączyć. To przez moje gapiostwo, powinienem to sprawdzić, albo odłączyć klemy.
Kluczyka na szczęście nie było w stacyjce.
Co potrzebuje, żeby samemu podłączyć się do ECU? Może się zaopatrzę i Wy pomożecie, bo inaczej chyba do końca roku nie pojeżdżę
Kluczyka na szczęście nie było w stacyjce.
Co potrzebuje, żeby samemu podłączyć się do ECU? Może się zaopatrzę i Wy pomożecie, bo inaczej chyba do końca roku nie pojeżdżę
Zrób ten zabieh z plakiem co ci adi pisal zdejm gume z przeplywki i tam psikaj plakiem adruga osoba niech kreci motorem jak otpali bedzie mial inna prace ale tym sie nie martw i niech pochodzi pare sekun na tym plaku i zobacz czy odpali pozniej normalnie jak nie to pewnie komp do wymiany
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych