 |
|
Odczyt błędów Audi A4 B5 99r. |
| Autor |
Wiadomość |
SlawekNR

Model: A4
Silnik: 2.4
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Kombi
Wiek: 38 Dołączył: 02 Kwi 2012 Wszystkie posty: 54
     
Skąd: Nowa Ruda/Sobótka
|
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 18:02 Odczyt błędów Audi A4 B5 99r.
|
|
|
Witam Panowie!
Jak w temacie.. Dzis zrobilem sobie odczyt błędów w mojej świeżo nabytej Niunii
I jak w S8 miałem wszędzie błędy tylko nigdy w silniku, tak teraz w A4 nie mam nigdzie poza silnikiem...
Poproszę Was o pomoc w wyjaśnieniu tych błędów, opis których muszę się obawiac, które trzeba szybko naprawic, i w miarę możliwości przyczyny ich pojawienia się.
Dodam, że Niunia jest w gazie i odkąd poprzedni właściciel na pocżatku tego roku założył gaz, pojawił się problem z odpalaniem auta (trzeba dodac gazu, inaczej zgaśnie). Czasami również pojawia się chwilowy, bardzo odczuwalny spadek mocy zarówno na benzynie jak i na gazie.
Poniżej lista błędów:
16716 Czujnik antystukowy 2 strona 2 - niskie napięcie
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17537 Mieszanka za bogata strona 2 - regulacja długoterminowa
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17535 Mieszanka za bogata strona 1 - regulacja długoterminowa
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
16500 Czujnik temperatury silnika zakres/możliwości
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
17537 Mieszanka za bogata strona 2 - regulacja długoterminowa
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17535 Mieszanka za bogata strona 1 - regulacja długoterminowa
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
Będę wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam!!
A przy okazji jeszcze jedno pytanie, nie chcę zakładac nowego tematu.
Jak mogę sprawdzic jakie oznaczenie literowe ma mój silnik?
Oczywiście jest to bardzo pomocne przy kupnie części, takich jak rozrząd,
a samych silników 2.4 było chyba 6 albo 7 w nich |
_________________ Były
VW Golf MKI 1.6D
VW Golf MKII 1.8 GTI 16V
VW Golf mkIII 2.9 VR6 Syncro..
Audi S8 4.2 360PS
Jest:
Audi A4 B5 2.4 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013 10:38
|
|
|
Nr silnika masz wybity podprawą głowicą po wewnętrznej stronie silnika.
Co do błędów, to chyba jeździsz na jakimś starym paliwie, albo pompa paliwowa siada. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
SlawekNR

Model: A4
Silnik: 2.4
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Kombi
Wiek: 38 Dołączył: 02 Kwi 2012 Wszystkie posty: 54
     
Skąd: Nowa Ruda/Sobótka
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013 22:26
|
|
|
Są usterki i problemy wywołane usterkami. Problem z czujnikiem stukowym jest raczej wywołany przez usterkę. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
SlawekNR

Model: A4
Silnik: 2.4
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Kombi
Wiek: 38 Dołączył: 02 Kwi 2012 Wszystkie posty: 54
     
Skąd: Nowa Ruda/Sobótka
|
Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 10:08
|
|
|
To nie za wiele sie dowiedziałem.. Nawet nie wiem czy mam go wymieniac czy szukac prolemy gdzie indziej.. nawet nie wiem gdzie on sie dokladnie znajduje.
Druga sprawa to pompa paliwa, chyba nie w niej jest problem jesli po skasowaniu bledow auto jezdzi dobrze na PB dopoki nie przelacze na gaz. po przelaczeniu znowu swiruje i na LPG i PB. a moze to wina czujnika temperatury? od czego jeszcze mieszanka moze byc za bogata?
pozdrawiam! |
_________________ Były
VW Golf MKI 1.6D
VW Golf MKII 1.8 GTI 16V
VW Golf mkIII 2.9 VR6 Syncro..
Audi S8 4.2 360PS
Jest:
Audi A4 B5 2.4 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 10:53
|
|
|
| SlawekNR napisał/a: | To nie za wiele sie dowiedziałem.. Nawet nie wiem czy mam go wymieniac czy szukac prolemy gdzie indziej.. nawet nie wiem gdzie on sie dokladnie znajduje.
Druga sprawa to pompa paliwa, chyba nie w niej jest problem jesli po skasowaniu bledow auto jezdzi dobrze na PB dopoki nie przelacze na gaz. po przelaczeniu znowu swiruje i na LPG i PB. a moze to wina czujnika temperatury? od czego jeszcze mieszanka moze byc za bogata?
pozdrawiam! |
Masło maślane.. Sądzę, że błąd czujnika stukowego nie jest usterką, a jedynie zapisem spowodowanym złą mieszanką paliwową. Czujnika stukowego nie idzie sprawdzić tak jak np czujnika temperatury. To jest element piezoelektryczny i sprawdzisz go tylko na silniku za pomocą specjalistycznego sprzętu którego z pewnością nie posiadasz.
Tak więc naprawę zacznij od sprawdzenia ciśnienia paiwa.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
SlawekNR

Model: A4
Silnik: 2.4
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Kombi
Wiek: 38 Dołączył: 02 Kwi 2012 Wszystkie posty: 54
     
Skąd: Nowa Ruda/Sobótka
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 03 Lip, 2013 16:48
|
|
|
Jeżeli dzieje się to tylko na benzynie, to wszystko wskazuje na zbyt niskie ciśnienie paliwa. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
SlawekNR

Model: A4
Silnik: 2.4
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Kombi
Wiek: 38 Dołączył: 02 Kwi 2012 Wszystkie posty: 54
     
Skąd: Nowa Ruda/Sobótka
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013 10:19
|
|
|
| SlawekNR napisał/a: | .... dlatego nie wiem od czego mam zaczac |
Ja zacząłbym od benzyny później instalacja LPG. Sprawdż to ciśnienie paliwa aby później wykluczyć ten problem. Jaką masz instalację LPG? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |