wymieniłem niedawno pompkę spryskiwacza lamp, super ale prawie od razu przestała mi działać pompka na szybę przednią,
(( Pewnie zbieg okoliczności ale, jak chcę spryskać przednią szybę słychać że pompka działa, a dwa, na tylnią szybę pryska a przecież to ta sama pompka? Czy jest możliwość że to i tak jej wina i działa już tylko na jendą (tylnią) szybę, czy może mi się coż zatkało? Jak to sparwdzić?
dzięki z góry
ścisk
K