Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Czujnik poziomu p³ynu w zbiorniczku spryskiwaczy a6 c5
napisz kodowanie swoich zegarów
Witam panowie mam taki problem na wyswietlaczu mi sie nie wyswietla komunikat o braku p³ynu w spryskiwaczach pod vagiem zero b³edów czy móg³ walnac czujnik w zbiorniczku i go zakupic w ciemno i wymienic czy moga byc tego jeszcze inne przyczyny audi a6 c5
Nie jestem pewien czy w A6 te¿ tak jest, ale b³±d te¿ mo¿e byæ spowodowany uszkodzonym czujnikiem temperatury p³ynu ch³odz±cego.Trzeba by odpi±æ czujnik temperatury, a potem poziomu p³ynu.
a masz w³aczon± kontrolê p³ynu? Wczesniej dziala³o? Kombinowa³e¶ co¶ z zegarami?
Tak wczesniej dzia³a³o wyswietla³o komunikat na wyswietlaczu zegary by³y wyciagane tylko do zalozenia niklowanych ramek ale to juz wczesniej nie dzialalo
| £ukasz83 zlw napisa³/a: |
| Tak wczesniej dzia³a³o wyswietla³o komunikat na wyswietlaczu zegary by³y wyciagane tylko do zalozenia niklowanych ramek ale to juz wczesniej nie dzialalo |
No i po problemie wymiana czujnika na drugi w zbiorniczku spryskiwaczy za³atwi³a problem
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych