 |
Przesunięty przez: Pasiak Sro 27 Cze, 2012 16:57 |
A4 B5 benzyna + LPG wady i zalety |
| Autor |
Wiadomość |
Astaroth
mystic darkness


Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy Dołączyła: 11 Maj 2009 Wszystkie posty: 1661
     
Piwa: 208/553 Skąd: lódzkie
|
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 08:00
|
|
|
Adi202, A2 jakby mi dopłacali bym nie chciała, to przecież najohydniejsze Audi jakie kiedykolwiek wyszło w historii marki poza tym, ja nieznoszę małych samochodów, nigdy nie miałam i nie wyobrażam sobie mieć auta krotszego niż 4 metry z haczykiem i jeżdzić tym - z Audi to tylko A4, A6 to co mi się podoba gabarytowo i ogólnie dla siebie a jakby były fundusze, to pewnie jakiegoś suva z modeli Q - 5 mi się podoba i 7 Taka znajoma ma Nissana Murano (ta od tego wypadku, pamiętasz pewnie jak Ci kiedyś mówiłam) i ja z nią jezdzę tym suvem czasem po mieście, ja wtedy prowadzę (bo ona po tym wypadku, to tak srednio teraz po mieście w godzinach szczytu, nie czuje się pewnie i woli żebym ja prowadziła... w sumie dwa lata to jest jeszcze krótko, po tym co przeszła, ale podziwiam ją, ze w ogóle jeżdzi) i powiem Ci, ze mi sie coraz bardziej podoba (jedyny minus to automat, bo ja nie lubię), ale ogólnie bardzo dobrze się w tym aucie czuje, a parkowanie tym w tłoku, to normalnie pestka, zadnego problemu, bardzio skrętny jest - a jak fajnie i wyskoko się siedzi - dziur nie czujesz, torowisk tramwajowych tez, normalnie rewela
juz wszystko przemyślałam, będę jednak szukać diesla A4 B5, a że mi się nie spieszy, to zapoluje na 110 KM, pali tyle samo ropy co te słabsze 1,9 a róznica w przyjemności jazdy chociaż będzie... a nie, zeby w tłoku w mieście skręcić w lewo to będe stała i stała wieczność jak teraz na 85 KM, bo nie ma w co depnąć i skoczyć... a jak się w moi zyciu cos diametralniue zmieni, na przykład wygram w totka kupie sobie Q |
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Audi A4/S4 |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
A6 C5 3.0 benzyna
|
Łukasz83 zlw |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
6 |
Czw 22 Cze, 2017 11:33  Łukasz83 zlw |
 |
audi a4 1.8 benzyna gaz
|
mateusz1.1 |
Pozostałe tematy |
6 |
Czw 22 Gru, 2011 20:08  Adi202 |
 |
audi a6 4.2 benzyna
problem z silnikiem
|
MARCIN25000 |
Elementy silnika |
6 |
Pią 31 Sie, 2012 20:03  MARCIN25000 |
 |
Jaki olej 1.8 benzyna+gaz
|
Blanek |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
4 |
Sob 22 Sie, 2015 22:04  eleszet |
 |
Problem z audi A6 C5 2.4 benzyna 1999r
falowanie obrotów i delikatne wibracj...
|
audia6 |
Pozostałe tematy |
7 |
Pią 12 Sie, 2011 19:09  Adi202 |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |