Elementy silnika » [A4 2.0 ALT] problem z odpaleniem
Odpowiedz do tematu
 [A4 2.0 ALT] problem z odpaleniem
witam. Mam taki problem trzy dni temu zalałem auto benzyną pod korek zrobiłem jakieś 20 km i póżniej samochód stał w garżu przez dwa dni dziśiaj wchodzę ładnie odpalił zrobiłem 20 km p drodze gasiłem go i odpalałem 3 razy i wszystko ładnie aż tu nagle zgaśiłem i zdech od teraz nie chce mi odpalić a jak już to zrobi to po 10-15 próbach i świeci się kontrlka awari systemu wtrysków taka pomarańczowa. dodam że już kiedyś zaswieciła mi się ta kontrolka ale nie było zadnych nieprawidłowośći i sama zgasła po ok tygodniu wtedy nie mogłem odwiedzić mechanika bo byłem za granicą. wszystkie filtry wymieniłem 500 km temu. chodzi mi o to czy to moze być wina paliwa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: problem z odpaleniem
Rambo napisał/a:
witam. Mam taki problem trzy dni temu zalałem auto benzyną pod korek zrobiłem jakieś 20 km i póżniej samochód stał w garżu przez dwa dni dziśiaj wchodzę ładnie odpalił zrobiłem 20 km p drodze gasiłem go i odpalałem 3 razy i wszystko ładnie aż tu nagle zgaśiłem i zdech od teraz nie chce mi odpalić a jak już to zrobi to po 10-15 próbach i świeci się kontrlka awari systemu wtrysków taka pomarańczowa. dodam że już kiedyś zaswieciła mi się ta kontrolka ale nie było zadnych nieprawidłowośći i sama zgasła po ok tygodniu wtedy nie mogłem odwiedzić mechanika bo byłem za granicą. wszystkie filtry wymieniłem 500 km temu. chodzi mi o to czy to moze być wina paliwa?
pewnie,że może... podłącz niunie pod komputer i napisz co Ci pokazało.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa