Car Audio » CD ERROR Audi A3 Concert III
Odpowiedz do tematu
 CD ERROR Audi A3 Concert III
Witam ATT,
Proszę o pomoc ponieważ w moim Audi jadąc dzisiaj samochodem postanowiłem włożyć płytkę (oryginalną) żeby posłuchać czegoś fajnego. Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. Chwile pograło, może dwa utwory po czym zaczął lecieć szum z głośników i wyskoczył CD ERROR.. serwis.. Dodam jeszcze, że radio normalnie działa :-| Proszę o pomoc i z góry pozdrawiam ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: CD ERROR Audi A3 Concert III
AdamA3 napisał/a:
Witam ATT,
Proszę o pomoc ponieważ w moim Audi jadąc dzisiaj samochodem postanowiłem włożyć płytkę (oryginalną) żeby posłuchać czegoś fajnego. Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. Chwile pograło, może dwa utwory po czym zaczął lecieć szum z głośników i wyskoczył CD ERROR.. serwis.. Dodam jeszcze, że radio normalnie działa :-| Proszę o pomoc i z góry pozdrawiam ;-)
sprawdzales tylko te jedna plyte?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Post pisałem w nocy i zapomniałem dodać, że nie mogę w ogóle wyciągnąć tej płyty :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte.

Nie rzutuje.

Podejrzewam że płyta zablokowała się w mechanizmie. Nie wiem jaki tego powód czy coś z mechanizmem czy po prostu taki przypadek ale wyjmij radio, rozkręć je i wtedy ostrożnie wyjmij płytę, złóż to wszystko "do kupy" i zobacz czy impreza się powtórzy na innej płycie.

Aha i jeszcze jedno. Odwiedź dział powitanie i się przywitaj.
A jeśli nie chcesz dostać ode mnie czerwonego upominka w postaci ostrzeżenia to uzupełnij poprawnie swój profil bo widzę że klikałeś co popadnie. Zrób to dbale albo wlepię Ci "czerwoną kartkę".

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa