Od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 z silnikiem jak w temacie.
Autko naprawdę super, jestem mega zadowolony ale mam tez problem.
Wczoraj usłyszałem dziwny stuk w okolicy ostatniego cylindra..
Silnik pracuje równo ale gdy złapie temperaturę zaczyna ,,cykać"
Nie znam sie na mechanice az tak dobrze ale kolega coś wspominał o łańcuszku na wałkach..
Pomożecie?