Car Audio » Audi A6 C4 Avant - Podłączanie Systemu Bose
Odpowiedz do tematu
 Audi A6 C4 Avant - Podłączanie Systemu Bose
Witam :)



18 skończone więc przejmuję Audicę ;) I na pierwszy ogień chciałem zrobić porządek z audio. Z tyłu mam wzmacniacz Bose który po podłączeniu nie gra. Po zmierzeniu nie ma też prądu w kostkach.


Więc przyczyna gdzieś z przodu.
Radio nieoryginalne Panasonic. Wszystkie głośniki są podłączone "na krótko" - kablami bezpośrednio od głośników do radia. A chciałbym aby były oryginalnie przez wzmacniacz w bagażniku. Staram się rozpracować akurat te 3 kostki:


zielona i żółta wiszą sobie luzem. Może wiecie co za kable są w nich.?
Zielona:
-kabel brązowy
-kabel biało-czarny

Żółta:
-kabel żółty
-kabel szary
-kabel biało-żółty
-kabel brązowy
-kabel zielony
-kabel biało-czarny.

W czarnej rozpracowałem że:
-kabel brązowy - masa
-kabel czerwony - zasilanie +12V
-kabel niebiesko-czerwony zasilanie z akumulatora +12V
-kabel biały - Przewód sterowania włacznikiem zasilania wzmacniacza

zaś nie wiem od czego są:
2x biało niebieski i jeden niebiesko-czerwony...

Chcę aby sygnał do głośników leciał z wzmacniacza a nie z radia :(

(Adi202 - zauważyłem po postach żeś obeznany więc może pomożesz :) ?)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kostka żółta to własnie podłączenie BOSE (głośników) a zielona to infoz radia na wyswietlacz AC (częstotliwość radia, kasety, lud CD) brakuje Ci jeszcze trzeciej kostki niebieskiej ,czyli zmieniarki. Na Twoim miejscu wywaliłbym w pierony tego panasonica i zakupił oryginalne radio i zmieniarkę wraz z kablem, przywrócił instalację do prawowitego stanu i delektował się czyściutkim dźwiekiem jakiego będa Ci zazdrościć wszyscy Ci, którzy maja A6 C4 ze standardowym naglosnieniem ;-)

P.S. Zapraszam do działu powitań ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już przywitałem się, po chwili dopiero zauważyłem :P

Czyli powiadasz aby wracać do oryginału.. Przemyślę to lecz narazie zrobiłbym porządek z tym co jest. Na tej żółtej kostce mam 6 kabli i jak je podłączyć to radia, który jest od czego.? Szukam po internecie ale albo nic nie znajduję albo nie wiem czy znalazłem :/

A z tego co rozumiem tą zieloną na razie zostawić bo się nie przyda przy tym radyjku..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kup sobie na alledrogo adapter do Bose i po problemie. Temat był wielokrotnie poruszany na forum.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To będzie ten: http://allegro.pl/adapter...3718956033.html ? Jeden sprzedawca wystawia kilka takich i nie wiem sam czym się między sobą różnią.

Podłączenie tego jak wygląda..?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sp33di napisał/a:


Podłączenie tego jak wygląda..?

Plug & Play. Wpinasz wtyczki, przewód minusowy do masy i gra.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Paczuszka przyszła, podłączone wszystko ale zasilania na wzmacniaczu z tyłu brak o_0

@edit

Gdzie idzie brązowy kabel od masy i czerwono-żółty od plusa (z wzmacniacza) ? Widziałem że przechodzi dalej pod podłogą z tyłu ale dalej to nie mam pojęcia..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zasilanie wzmacniacza jest wspólne z radiem. Sterowanie załączeniem jest w czerwonej kostce mini iso.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:oops:
Nie bądź zły.. Ale gdzie jest ta czerwona kostka mini iso o_0 ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przy adapterze którego kupiłeś.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przepraszam że tak długo nie pisałem ale wzmacniacz oddałem do elektryka/mechanika.

Wszystko udało mi się podłączyć ale z wzmacniacza sygnał nie wychodził. Elektryk powiedział że padł procesor...

Więc teraz szukać drugiego wzmaka albo jakiegoś na części. Może ktoś z forumowiczów by miał takowy.?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.131.83.105 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa