Turbodoładowanie » Audi A4 [B6]1.8T zakup pod instalację gazową LPG
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Audi A4 [B6]1.8T zakup pod instalację gazową LPG
Witam!!!
Prosiłem o rady na temat diesla ,jednak jak zamontowałem LPG do swojego lancerka 1.3 na wyprobowanie bylem naprawde zaskoczonny tak dobrymi osigami(75KM;D) a wlasciwie braku różnicy między gazem a benzyną... niesty jazda została zakończona przez kierowce golfa ,ktory uderzył we mnie czołowo;/ lancer idzie na szrot ,a wiec szukam solidnego autka czyli A4 Avant 1.8T (150Km lub 163KM) ;audi;
prosze o rady na co mam zwrocic swoja uwage podczas zakupu i jaka instalacje LPG wybrac

link np.
http://otomoto.pl/audi-a4...-C27176135.html

Z góry dziękuje za uwagi i dobre rady ;)
pozdrawiam Kamil

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4 [B6]1.8T zakup pod instalację gazową LPG
zaba45 napisał/a:
Witam!!!
Prosiłem o rady na temat diesla ,jednak jak zamontowałem LPG do swojego lancerka 1.3 na wyprobowanie bylem naprawde zaskoczonny tak dobrymi osigami(75KM;D) a wlasciwie braku różnicy między gazem a benzyną... niesty jazda została zakończona przez kierowce golfa ,ktory uderzył we mnie czołowo;/ lancer idzie na szrot ,a wiec szukam solidnego autka czyli A4 Avant 1.8T (150Km lub 163KM) ;audi;
prosze o rady na co mam zwrocic swoja uwage podczas zakupu i jaka instalacje LPG wybrac

link np.
http://otomoto.pl/audi-a4...-C27176135.html

Z góry dziękuje za uwagi i dobre rady ;)
pozdrawiam Kamil
zwracaj uwage na stan techniczny auta i jego zużycie, przebig to ostatnia rzecz na która powinieneś patrzeć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no tak w polsce to oczywiste... co ciekawe zawsze diesle ponizej 200 000 tys km na wskazniku maja o wiele bardziej zuzyte wnętrze najczesciej widoczne sa pstryki do szyb i zmiana swiatel
dlatego moj wybor padl na benzyne z lpg ,a nie za przechodzonego diesla ,ktorych pelno na rynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4 [B6]1.8T zakup pod instalację gazową LPG
w Polsce lepiej kupić samochód bez gazu i zagazować niż odwrotnie
do gazu lepszy 150 KM niż mocniejszy
polecam instalacje gazowe BRC którą miałem w poprzednim aucie i jeździło bardzo dobrze

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Turbodoładowanie 

[ IP: 18.224.93.143 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa