Audi 100 C2 - przeróbka deski
Witam.
Wpadł mi do głowy pewien pomysł i szukam oparcia, otóż w moim audi sa straszne zegary, choinka się dzieje i wogóle szkoda gadać. Wiec wymyśliłem takie coś żeby zamontować deskę od audi 100 C3 po lifcie i tu moje pytanie:
1. Czy deska od C3 ma takie same mocowania co deska od C2 ?
2. Czy ma taką samą szerokość ?
3. Czy nie trzeba by było zmieniać nagrzewnicy?
Instalacja elektryczna to nie problem to akurat bez problemu bym sobie przerobił
Osobiście sądzę, że będzie to profanacja. Lepiej byłoby doprowadzić ją do ładu w oryginale ponieważ na dzień dzisiejszy jest to już klasyk.
Jeżeli chodzi o przeróbkę, to wszystko dopasujesz, ale nie będzie to dobrze wyglądać.
Pierwszym problemem będzie dopasowanie prędkościomierza. Poliftowy model sterowany jest elektrycznie - C2 i C3 przed liftem sterowany jest linką.
pzdr
W sumie to masz racje jednym słowem "zabije" dusze w tym klasyku. Dzieki za wybicie mi tego z głowy...