Witam. Chciałem na święta zrobić Audi prezent:) i kupić zmieniarkę mp3. Moje radio to Symphony bez systemu BOSE i bez zmieniarki w bagażniku. Pytanie do doświadczonych użytkowników takich zabawek... Zmieniarkę jakiej firmy wybrać, żeby nie było problemów i dobrze grało i na aukcjach są różne wersję przejsciówek 8 pin, 12 pin lub adapter 20 pin...Która będzie pasowała do mojego radia??
Oglądałem coś takiego:
1.http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfrowa-mp3-audi-a3-a4-a6-gw-30m-i3791110013.html
2.http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i3791089875.html
3.http://allegro.pl/zmieniarka-usb-mp3-sd-vw-audi-fakra-xcarlink-i3808379872.htm
Czym się różnią te urządzenia? Zmieniarka z ostatniego linku jest najdroższa, czy tez najlepsza? Ewentualnie proszę o namiar na konkretny sprawdzony sklep internetowy.
Z góry dzięki
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Audi a4 B5 Radio Symphony Zmieniarka mp3
Re: Audi a4 B5 Radio Symphony Zmieniarka mp3
Sądzę, że pierwsza jest obiecująca. 2 i 3 są to te same urządzenia różniące się tylko przewodem. 3 jest do nowszych modeli (12 pin)
Prezentu to chyba nie zrobisz - mało czasu zostało.
Tylko oryginalna zmieniarka (stary typ na 6 płyt)
Nie ma szans aby MP3 miało tą samą jakość co CD.
| jerrydzwonkow napisał/a: |
| Witam. Chciałem na święta zrobić Audi prezent:) i kupić zmieniarkę mp3. Moje radio to Symphony bez systemu BOSE i bez zmieniarki w bagażniku. Pytanie do doświadczonych użytkowników takich zabawek... Zmieniarkę jakiej firmy wybrać, żeby nie było problemów i dobrze grało i na aukcjach są różne wersję przejsciówek 8 pin, 12 pin lub adapter 20 pin...Która będzie pasowała do mojego radia??
Oglądałem coś takiego: 1.http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfrowa-mp3-audi-a3-a4-a6-gw-30m-i3791110013.html 2.http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i3791089875.html 3.http://allegro.pl/zmieniarka-usb-mp3-sd-vw-audi-fakra-xcarlink-i3808379872.htm Czym się różnią te urządzenia? Zmieniarka z ostatniego linku jest najdroższa, czy tez najlepsza? Ewentualnie proszę o namiar na konkretny sprawdzony sklep internetowy. Z góry dzięki |
Sądzę, że pierwsza jest obiecująca. 2 i 3 są to te same urządzenia różniące się tylko przewodem. 3 jest do nowszych modeli (12 pin)
Prezentu to chyba nie zrobisz - mało czasu zostało.
He he no liczyłem jeszcze, że te emulatory można kupić gdzieś w sklepie, ale u mnie w okolicy nie ma takiej opcji...byłem dzisiaj w kilku sklepach i pupa
Dzięki za odp. Najważniejsze, że wiem już z jaką wtyczką kupić. Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.
Chciałem zadać małe pytanie odnośnie radia w sharanie MK1 99rok, którego tez jestem w posiadaniu, mam ori radio SOUND2
http://allegro.pl/vw-soun...4630447150.html
z sterowaniem pod kierownicą, chciałem dokupić do niego zmieniarkę z USB. Sprzedający powiedział że ta będzie pasować
http://allegro.pl/zmienia...4580251064.html
Jednak, nie mogę znaleźć czy na pewno będzie pasować, dodam że radio z wzmacniaczem połączone jest za pomocą dziwnej taśmy, a w radiu nie ma nigdzie gniazda do zmieniarki, a mam starą w bagażniku. Chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja że jakaś zmieniarka mp3 zadziała.
http://allegro.pl/vw-soun...4630447150.html
z sterowaniem pod kierownicą, chciałem dokupić do niego zmieniarkę z USB. Sprzedający powiedział że ta będzie pasować
http://allegro.pl/zmienia...4580251064.html
Jednak, nie mogę znaleźć czy na pewno będzie pasować, dodam że radio z wzmacniaczem połączone jest za pomocą dziwnej taśmy, a w radiu nie ma nigdzie gniazda do zmieniarki, a mam starą w bagażniku. Chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja że jakaś zmieniarka mp3 zadziała.
Nie będzie pasować.
czyli pod tym radiem nic nie da się wykombinować??
| pawcio napisał/a: |
| czyli pod tym radiem nic nie da się wykombinować?? |
i taką mam w bagażniku, i pozostaje uruchomienie jej
Hej haj heloł !
- podpinam się...
Czy stracę na jakości dźwięku jeśli podłącze pod moją Navi Plus RNS-D jedną z tych zmieniarek?
Na oryginalnej zmieniarce system BOSE gra bardzo ładnie i chciałbym, aby to się nie zmieniło.
http://allegro.pl/cyfrowa...5092075520.html
http://allegro.pl/cyfrowa...5129897270.html
http://allegro.pl/nvox-zm...5129629763.html
http://allegro.pl/zmienia...5105417152.html
- podpinam się...
Czy stracę na jakości dźwięku jeśli podłącze pod moją Navi Plus RNS-D jedną z tych zmieniarek?
Na oryginalnej zmieniarce system BOSE gra bardzo ładnie i chciałbym, aby to się nie zmieniło.
http://allegro.pl/cyfrowa...5092075520.html
http://allegro.pl/cyfrowa...5129897270.html
http://allegro.pl/nvox-zm...5129629763.html
http://allegro.pl/zmienia...5105417152.html
| Zylu napisał/a: |
Hej haj heloł ! - podpinam się...
Czy stracę na jakości dźwięku jeśli podłącze pod moją Navi Plus RNS-D jedną z tych zmieniarek? Na oryginalnej zmieniarce system BOSE gra bardzo ładnie i chciałbym, aby to się nie zmieniło.
http://allegro.pl/cyfrowa...5092075520.html http://allegro.pl/cyfrowa...5129897270.html http://allegro.pl/nvox-zm...5129629763.html http://allegro.pl/zmienia...5105417152.html |
Nie ma szans aby MP3 miało tą samą jakość co CD.
A czy chociaż trochę się zbliży?
Mam już dość nagrywania tych płyt
Mam już dość nagrywania tych płyt Trochę może zbliżysz, ale pliki będą miały wagę po 60MB.
Chodzi mi o to żeby nie było kolosalnej różnicy
Bo kiedy podłączyłem tuner DVB-T pod oryginalny tuner w bagażniku do tego podłączyłem pendrive z muzyką to masakra, ale myślę że to przez połączenie przez s-video (te okrągłe) i niska półka tunera.
Myślę że taka zmieniarka na usb byłaby dobrym rozwiązaniem, ale poczekam może się jeszcze ktoś wypowie kto miał przyjemność słuchać muzyki z takiego urządzenia
Bo kiedy podłączyłem tuner DVB-T pod oryginalny tuner w bagażniku do tego podłączyłem pendrive z muzyką to masakra, ale myślę że to przez połączenie przez s-video (te okrągłe) i niska półka tunera.
Myślę że taka zmieniarka na usb byłaby dobrym rozwiązaniem, ale poczekam może się jeszcze ktoś wypowie kto miał przyjemność słuchać muzyki z takiego urządzenia
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych