Pozostałe tematy » Robienie auta na sprzedaż
Odpowiedz do tematu
 Robienie auta na sprzedaż
Witam

Pacjent to Audi A4 B5 1.9 TDI chce go sprzedać i zastanawiam się czy robić rzeczy, które wymagają wymiany czy po prostu napisać sprzedającemu że nie działa czy coś jest nie tak:

1. odpryski na masce, które wyglądają fatalnie
2. rysa na drzwiach kierowcy
3. wywalone tylne amortyzatory

robić i dostanę za samochód więcej czy olać i sprzedać go taniej?


Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
powiem,szczerze,że dość niecodzienne pytanie zadajesz :mrgreen: ja bym naprawił , ale jak widac po ogłoszeniach jest sporo takich do roboty...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szybciej jest sprzedać samochód uszkodzony za niższą cenę niż sprawny. Kasy włożonej w naprawę raczej nie odzyskasz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Amorki na pewno bym naprawiał,plus te rysy o których piszesz na lakierze,da się to zrobić i koszty nie będą wysokie,a każdy zainteresuje się dobrym samochodem w przyzwoitym stanie. Nie takim do roboty,bo tych ogłoszeń jest sporo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Heh żeby kontynuować wątek pozwolę sobie napisać czy było warto. A więc tak: naprawy kosztowały razem 4000 zł bo auto dostało jeszcze przed zimą nowe opony.

Wcześniej przed dokonaniem napraw chciałem go sprzedać za 10000 zł i raczej za tyle by nie poszedł, max za 9000 zł... W zeszłym tygodniu poszedł za 12 500 zł. Czyli na remontach straciłem 500 zł ale miałem auto do jazdy w zimie. Teraz szukam czegoś nowego :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mareneto napisał/a:
Heh żeby kontynuować wątek pozwolę sobie napisać czy było warto. A więc tak: naprawy kosztowały razem 4000 zł bo auto dostało jeszcze przed zimą nowe opony.

Wcześniej przed dokonaniem napraw chciałem go sprzedać za 10000 zł i raczej za tyle by nie poszedł, max za 9000 zł... W zeszłym tygodniu poszedł za 12 500 zł. Czyli na remontach straciłem 500 zł ale miałem auto do jazdy w zimie. Teraz szukam czegoś nowego :)
500 zł to nie jest dużo za czyste sumienie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.128.94.171 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa