Car Audio » Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki
Odpowiedz do tematu
 Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki
Witam, zakupiłem fabryczne radio do mojej A6 niestety ale jak je podlacze to tylne glosniki nie graja ;/ A na nie fabrycznym graja wszystkie 4 (mam audi bez systemu bose, nie ma subufera ani wzmacniacza w bagażniku) Prosze o pomoc co zrobic zebym mogl podlaczyc radio fabryczne i zeby dzialaly wszystkie 4 głośniki

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki Pomocy!
dela napisał/a:
Witam, zakupiłem fabryczne radio do mojej A6 niestety ale jak je podlacze to tylne glosniki nie graja ;/ A na nie fabrycznym graja wszystkie 4 (mam audi bez systemu bose, nie ma subufera ani wzmacniacza w bagażniku) Prosze o pomoc co zrobic zebym mogl podlaczyc radio fabryczne i zeby dzialaly wszystkie 4 głośniki
sprawdź jakie masz kodowanie w radiu... a co to za radio?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
radio panasonic concert oryginalne od audi a gra tylko przód, a na sklepowym radiu chodza wszystkie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dela napisał/a:
radio panasonic concert oryginalne od audi a gra tylko przód, a na sklepowym radiu chodza wszystkie
a jakie masz kodowanie radia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Przy fabrycznym radiu nie grają tylne głośniki
dela napisał/a:
Prosze o pomoc co zrobic zebym mogl podlaczyc radio fabryczne i zeby dzialaly wszystkie 4 głośniki

Założyć z tyłu aktywne głośniki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kodowanie 0417, slyszalem ze sa takie radia audi które obsluguja wszystkie 4 bez wzmacniacza a ja jezeli chce zeby chodzily wszystkie musze kupic wzmacniacz ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Są takie ale bardzo stare egzemplarze. granie z tyłu auta załatwisz tylko i wyłącznie przez dodatkowy wzmacniacz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Są takie ale bardzo stare egzemplarze. granie z tyłu auta załatwisz tylko i wyłącznie przez dodatkowy wzmacniacz.




ile kosztuje taki wzmacniacz? czy gra jest warta świeczki i jaki by mial to byc wzmacniacz? Z góry dzieki i pozdrawiam!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dela napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Są takie ale bardzo stare egzemplarze. granie z tyłu auta załatwisz tylko i wyłącznie przez dodatkowy wzmacniacz.




ile kosztuje taki wzmacniacz? czy gra jest warta świeczki i jaki by mial to byc wzmacniacz? Z góry dzieki i pozdrawiam!

Albo kupisz sobie 2 aktywne głośniki na tylne drzwi, albo kup obojętnie jaki wzmacniacz do którego podepniesz tył. Wzmacniacz nie musi być duży.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa