Pozostałe tematy » [audi 80] Chyba mi sie spalil silnik wycieraczek
Odpowiedz do tematu
 [audi 80] Chyba mi sie spalil silnik wycieraczek
Chce tak w skrócie opisac objawy, bo nie wiem czy zamawiac drugi ten silniczek czy co inne

No wiec tak, jakis czas temu przy właczeniu spryskiwacza poleciał mi bezpiecznik i tak się powtorzyło jeszcze dwa razy w odstepach czasu
Potem zaczeło sie tak, ze wycieraczki przy samym starcie bardzo wolno szły pierwszy zamach przez szybe a potem normalnie a dzis sie zepsulo na dobre poszyly ledwo co do pionu a potrem zeby wrocily to musialam je podniesc od szyby i wracały dolownie kolo minuty :roll:

Ja stawiam na silniczek wycieraczek ale chce jeszcze sie upewnic zanim zamowie drugi, czy po tych objawach mozna konkretnie powiedziec ze ten silnik jest do wymiany?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skoro ruszaja to silnik jeszcze działa, trzeba by wyciagnac cały mechanizm i wyczyscic bo pewnie się zapiekł

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
naprawiłam :P
byłeś blisko, zapiekły sie te łozyska co obracają wycieraczki, ogolnie po zdjeciu tej liswy plastikowej na podszybiu to tam byla tona syfu i lisci i igiel z sosen, noramalnie park krajobrazowy, czego tam nie bylo
wyczysciłam ten syf i olejem zwyklym do gotowania (bo nie mam innego) zalalam w te elementy obrotowe i ruszyły :)
bilans strat dwa zlamane paznokcie no ale wycieraczki smigają :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
naprawiłam :P
byłeś blisko, zapiekły sie te łozyska co obracają wycieraczki, ogolnie po zdjeciu tej liswy plastikowej na podszybiu to tam byla tona syfu i lisci i igiel z sosen, noramalnie park krajobrazowy, czego tam nie bylo
wyczysciłam ten syf i olejem zwyklym do gotowania (bo nie mam innego) zalalam w te elementy obrotowe i ruszyły :)
bilans strat dwa zlamane paznokcie no ale wycieraczki smigają :P
i kasa w portwelu :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no i co ja bym bez ATT zrobiła :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oj tam,oj tam :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.128.199.162 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa