C5 avant / złamany uchwyt składanie siedzeń
Witam,
niespodziewanie jeden mi pękł i teraz nie dam rady złożyć jednej części oparcia tylnej kanapy,
Czy to mozna jakoś zdemontować i naprawić?
często cos woże i nie moge teraz założyć siatki ochronnej bo akurat mam zdemontowana
Help

((
Re: C5 avant / złamany uchwyt składanie siedzeń
| Krzyhoo napisał/a: |
Witam,
niespodziewanie jeden mi pękł i teraz nie dam rady złożyć jednej części oparcia tylnej kanapy,
Czy to mozna jakoś zdemontować i naprawić?
często cos woże i nie moge teraz założyć siatki ochronnej bo akurat mam zdemontowana
Help (( |
jedyna opcja to odkręcenie oparcia
Re: C5 avant / złamany uchwyt składanie siedzeń
| Pasiak napisał/a: |
| Krzyhoo napisał/a: | Witam,
niespodziewanie jeden mi pękł i teraz nie dam rady złożyć jednej części oparcia tylnej kanapy,
Czy to mozna jakoś zdemontować i naprawić?
często cos woże i nie moge teraz założyć siatki ochronnej bo akurat mam zdemontowana
Help (( | jedyna opcja to odkręcenie oparcia |
Czyli jak to zrobić? Nigdy nie demontowałem tego typu rzeczy.
A czy da się tą cześć (uchwyt) zdemontować i wymienić czy trzeba całe oparcie?
Zrób fotkę tego uchwytu coś wymyślimy.
| Adi202 napisał/a: |
| Zrób fotkę tego uchwytu coś wymyślimy. |
Czyli nie da się wymienić, hmm, szkoda,
Już się zastanawiałem co można z tym zrobić jeśli nie da się tego wymienić, może nawiercić delikatnie, skleić i skręcić ale nie wiem czy to wytrzyma, jednak jest tam siła, drugi pomysł to obrobić plastik na sześciokąt lub nawet i czworokąt i dorobić jakąś klamkę,
Niemniej każde rozwiązanie wiąże się z utratą estetyki, co boli...
oczywiście fotę zrobię, wieczorkiem, może będzie lepszy pomysł
każda z części oparcia przykręcona jest trzema srubami do szkieletu auta (od strony drzwi) , ponadto w miejscu dzielenia kanapy masz metalową zaślepkę, po jej zdjęciu i odkreceniu śrub wyciągniesz oparcie.
Hej,
no więc zrobiłem foto i chciałem wrzucić ale się nie da, limit na forum został przekroczony,
nie znalazłem metalowej zaślepki ale udało mi się inaczej,
podniosłem blokadę i podważyłem zaczep oparcia od strony bagażnika,
Nie da rady tego otworzyć za pomocą tego złamanego uchwytu, muszę go jakoś wymienić i mam nadzieję że da rade a na razie chyba pozostaje mi wynaleziony patent
A ja dalej nie wiem o jaki uchwyt chodzi.
| Adi202 napisał/a: |
A ja dalej nie wiem o jaki uchwyt chodzi. |
Chodzi o klamkę do składania oparć tylniej kanapy, które są przy skrajnych zagłówkach, jedna składa 2/3 oparcia a druga 1/3, no i właśnie przy mniejszej części, za kierowcą, klamka się złamała
To można wykręcić i wymienić. Masz w niej też wkładkę do klucza?
| Krzyhoo napisał/a: |
| no więc zrobiłem foto i chciałem wrzucić ale się nie da, limit na forum został przekroczony, |
bo źle dodajesz zdjęcia,masz poniżej opcje dodania zalacznika przez fotosik lub postimage...
| Pasiak napisał/a: |
| Krzyhoo napisał/a: | | no więc zrobiłem foto i chciałem wrzucić ale się nie da, limit na forum został przekroczony, | bo źle dodajesz zdjęcia,masz poniżej opcje dodania zalacznika przez fotosik lub postimage... |
hmm, okej, to spróbuję jeszcze raz jak wrócę do domu.
A propos wkładki, nie ma.
To wklej fotę i chyba takie cóś mam.
<a target="_blank" href="http://imageshack.com/f/p2OQIOKaj"><img src="http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/902/OQIOKa.jpg" border="0"></a>

Tak jak myślałem. Tą dźwignię możesz podważyć i wymienić.