nie działają mi spryskiwacze lamp, zakładam chyba najprostsze, że padła pomka no chyba że się mylę i może np, jest wyjączona jak się da lub coś innego?
no więc jak wiecie mam go od niedawna i dopiero się poznajemy, jak i którędy dobrać się do pompki? Jakieś pomocne wskazówki?
miłego
ale też nic nie leci a słychać jakby pompka działała, wycieraczka macha...