Pozostałe tematy » Spryskiwacze A6 C5
Odpowiedz do tematu
 Spryskiwacze A6 C5
Witajcie,

nie działają mi spryskiwacze lamp, zakładam chyba najprostsze, że padła pomka no chyba że się mylę i może np, jest wyjączona jak się da lub coś innego? ;) no więc jak wiecie mam go od niedawna i dopiero się poznajemy, jak i którędy dobrać się do pompki? Jakieś pomocne wskazówki?
:roll:

miłego

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Spryskiwacze A6 C5
Krzyhoo napisał/a:
Witajcie,

nie działają mi spryskiwacze lamp, zakładam chyba najprostsze, że padła pomka no chyba że się mylę i może np, jest wyjączona jak się da lub coś innego? ;) no więc jak wiecie mam go od niedawna i dopiero się poznajemy, jak i którędy dobrać się do pompki? Jakieś pomocne wskazówki?
:roll:

miłego
najpierw sprawdziłbym szczelność instalacji spryskiwaczy... płyn Ci ucieka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Spryskiwacze A6 C5
Pasiak napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:
Witajcie,

nie działają mi spryskiwacze lamp, zakładam chyba najprostsze, że padła pomka no chyba że się mylę i może np, jest wyjączona jak się da lub coś innego? ;) no więc jak wiecie mam go od niedawna i dopiero się poznajemy, jak i którędy dobrać się do pompki? Jakieś pomocne wskazówki?
:roll:

miłego
najpierw sprawdziłbym szczelność instalacji spryskiwaczy... płyn Ci ucieka?


nic nie zauważyłem, a patrzyłem pod tym kątem, tak samo ostatnio nie działa mi tylni spryskiwacz ;( ale też nic nie leci a słychać jakby pompka działała, wycieraczka macha...
Może głupie pytanie ale która pompka odpowiedzialna jest za tylni sprysk? W setuni tylni sprysk miał osobny baniak w bagażniku, patrzyłem czy ten patent nie pozostał żeby się nie okazało że zabrakło mi płynu hehe
Reflektory maja sowoją pompkę jak dobrze rozumiem? Ale jak patrzyłem tam wszędzie jest sucho.

[ Dodano: Czw 06 Gru, 2012 20:46 ]
Może ktoś mi powiedzieć jak się wyciąga zbiornik spryskiwaczy i która pompka odpowiedzialna jest za tył? ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa