Poszukuję głośników na przód, najlepiej z radiem.
jakiej wielkości muszą być aby pasowały na przód?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Mam pytanko o radio z głośnikami do A3
Re: Mam pytanko czy ma ktoś do oddania radio z głośnikami do
po pierwse to wypadały sie przywitac w odpowiednim dziale, co do głosników to zobacz ile tego tu jest i to za naprawde niewielkie pieniadze...
http://allegro.pl/listing...category=0&sg=0
jasne,e pomożemy, podałem Ci ten link, gdyz wg. mnie najlepiej zainwestować w oryginały
Taak masz racje że ogrinalny był by najlepszy, pewnie mialem orginalne ale mi je wykrecili:/
| bigi31 napisał/a: |
| Poszukuję głośników na przód, najlepiej z radiem.
jakiej wielkości muszą być aby pasowały na przód? |
http://allegro.pl/listing...category=0&sg=0
Dziękuje że odpisaleś, tylko że w tym rzecz że Ja posiadam audi dopiero tydzień, a po drugi dopiero co sie ucze kożystania z forum Audi:) wiec pomożesz mi troche tak na początek?
| bigi31 napisał/a: |
Dziękuje że odpisaleś, tylko że w tym rzecz że Ja posiadam audi dopiero tydzień, a po drugi dopiero co sie ucze kożystania z forum Audi:) wiec pomożesz mi troche tak na początek?
|
| Pasiak napisał/a: |
| jasne,e pomożemy, podałem Ci ten link, gdyz wg. mnie najlepiej zainwestować w oryginały |
Taak masz racje że ogrinalny był by najlepszy, pewnie mialem orginalne ale mi je wykrecili:/
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych