Pozostałe tematy » (V8 3,6)Podgrzewane Fotele
Odpowiedz do tematu
 (V8 3,6)Podgrzewane Fotele
Witam!Jak w temacie chodzi mi o grzanie foteli a mianowicie ich brak?Nie grzeją wszystkie4,bezpieczniki sprawdzałem niby ok!!gdzie mam szukać i czego :cry: pozdrawiam!!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
proponuje odpiąć wtyczkę i sprawdzić na krótko czy grzeją tzn. pod wtyczkę podepnij bezpośrednio prąd i masę, jeśli nie będą grzać usterką będą maty, lub przewody w samych fotelach, a jeśli będą grzały to musisz szukać w wiązce

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: (V8 3,6)Podgrzewane Fotele
marcino8 napisał/a:
Witam!Jak w temacie chodzi mi o grzanie foteli a mianowicie ich brak?Nie grzeją wszystkie4,bezpieczniki sprawdzałem niby ok!!gdzie mam szukać i czego :cry: pozdrawiam!!!

Przeważnie pękają maty. Sprawdzić można jak już kolega wyżej pisał, ale nie na długo aby nie wzniecić ognia :mrgreen:
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może i pękają ale nie 4 naraz :-) przekaznik jakiś jest do tego i może tu przyczyna?A jeśli w wiązce to gdzie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Może i pękają ale nie 4 naraz :-) przekaznik jakiś jest do tego i może tu przyczyna?A jeśli w wiązce to gdzie?

Skoro bezpiecznika (30A) jesteś pewny, to nie ma innych wspólnych rzeczy dla 4 mat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli to ten duży metalowy pod nogami pasażera to sprawdzałem czy może jest jakiś inny? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Jeśli to ten duży metalowy pod nogami pasażera to sprawdzałem

W sumie powinni założyć fabrycznie automatyczny bezpiecznik, ale to nie jest ten. Sprawdź ostatni (nr20) bezpiecznik na podstawie przekaźników i bezpieczników w nogach pasażera. Dodatkowo możesz sprawdzić czy z drugiej strony wychodzi 12V na przewodzie czerwonym z białym paskiem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
marcino8 napisał/a:
Jeśli to ten duży metalowy pod nogami pasażera to sprawdzałem

W sumie powinni założyć fabrycznie automatyczny bezpiecznik, ale to nie jest ten. Sprawdź ostatni (nr20) bezpiecznik na podstawie przekaźników i bezpieczników w nogach pasażera. Dodatkowo możesz sprawdzić czy z drugiej strony wychodzi 12V na przewodzie czerwonym z białym paskiem
pzdr
Sprawdziłem wszystko od nowa :20 ok,a ten przewód był wysunięty i tu przyczyna :mrgreen: choć nie do końca,w fotelu kierowcy poszła mata :kwasny: Zajmę się tym bliżej chłodów lub znajdę chętnego do wymianki :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Zajmę się tym bliżej chłodów lub znajdę chętnego do wymianki
sama wymiana jest nieco czasochłonna, ale to nic strasznego :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A Mata leży bezpośrednio pod skórą czy głębiej pod warstwą jakiejś izolacji?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pod skóra jest cienka warstwa "owaty" a pod nią mata

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam,
mam ten sam problem, moze warto opisac jak fachowo rozebrac siedzenie zeby nic nie znyszczyc??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
moze warto opisac jak fachowo rozebrac siedzenie zeby nic nie znyszczyc??
wszystko zależy jaki typ foteli jest w aucie. Recaro rozbiera się zupełnie inaczej niż zwykłe. Jednakże po wyciągnięciu fotela widać wszystkie mocowania więc bardzo łatwo samemu dojdzie się co i jak.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.118.171.20 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa