Projekty i ich rezultaty » B4 1,8 T G-60 + dołożone qattro
Odpowiedz do tematu
 B4 1,8 T G-60 + dołożone qattro
Witam postanowiłem przedstaweić zacnemu gronu mój skromny projekt.Jest to audi b4 z 1994 roku w którym pracował silnik ABT okazał się za słaby długo przy aucie nic nie robiłem 4lata ale przyszedł czas na zmiany.Stary silnik wyleciał zastąpił go G-60 w którym zamiast fabrycznego kompresora dostał turbine. Dodatkowo został zamontowany napęd QATTRO i przełożone prawie wszystkie bebechy z competition czyli zawieszenie przód tył ABS skrzynia biegów zbiornik paliwa elektryka szyb fotele tylnie bo przednich nie było robiłem na zamówienie kirownica od s6 i inne bajery.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
daj jakies fotki, po samym opisie mało mozna ocenic wygląd niuni

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wszystko wskazuje na to,żebardzo napracowałeś się przy niuni, czekamy na fotki ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Opis bardzo ładny ;-) opisz dokładniej jak możesz motyw ze wstawieniem quattro do ośki, czy trzeba ciąć spód auta ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zdjęcia poprosimy ... bo bez zdjęć to żadne przedstawienie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taaa.... foto plis.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
misiek . napisał/a:
Opis bardzo ładny ;-) opisz dokładniej jak możesz motyw ze wstawieniem quattro do ośki, czy trzeba ciąć spód auta ?
Witam nic nie trzeba ciąć jedyne co to trzeba dorobić łapki mocowania samego mostu i podpory wału.Jeżeli chodzi o zawias to otwory są fabryczne pod qattro i to tyle jeżeli chodzi o dokładkę Q ;audi;

[ Dodano: Nie 06 Lis, 2011 01:41 ]
Mam tylko ogólne fotki auto było rozbebeszone w garażu i nawet nie miałem miejsca pod autem żeby robić foty

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przydałoby się szkło powiększające do fotek. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem jak wrzucic w wiekszej rozdzielczosci czy musze przez jakis fotosik czy cuś? :idea: http://postimage.org/gallery/mejq4ys/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcels80 napisał/a:
Nie wiem jak wrzucic w wiekszej rozdzielczosci czy musze przez jakis fotosik czy cuś? :idea:

Możesz przez fotosik lub skorzystać z (postimage.org) co jest o wiele prostsze i szybsze, nie zmieniasz rozmiaru a zdjęcia wybierasz prosto z dysku.
Pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Możesz przez fotosik lub skorzystać z (postimage.org) co jest o wiele prostsze i szybsze, nie zmieniasz rozmiaru a zdjęcia wybierasz prosto z dysku.
Dzięki za info jestem już trochę oświecony tak chyba jest dobrze oceniające http://postimage.org/gallery/mejq4ys/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
fajne z tym turbem. jak to jedzie??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na chamowni na benzynce 193KM ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no pieknie ją zrobiłes oby tak dalej ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcels80 napisał/a:
Na chamowni na benzynce 193KM ;audi;


siła siłą, chodzi mi o kulture pracy, spalanie, elastyczność.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Projekty i ich rezultaty 

[ IP: 3.145.167.176 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa