Inni mają Bose , mam i ja
[ Dodano: Sro 12 Cze, 2019 08:36 ]
Dopytam jeszcze , z cyfrowej zmieniarki mam wyjście "mute" , podłączyć je pod pin 2 w kostce A , czy w 1 lub 8 rozszerzenia D . Zmieniarka to Dension Gateway BT z z wbudowanym zestawem głośnomówiącym. Chodzi o wyciszenie telefonem.