Car Audio » bose
Odpowiedz do tematu
 bose
witam wszystkich,zwracam sie z zapytaniem do znawców systemu bose,w moim audi mam zwykłe nagłosnienie.przód,tył mam okazje kupić bose z takiego samego audi jak moje.mam to sobie wymontować i pytanie moje,co będę potrzebował by mieć komplet czy instalacje też ,to jest avant w kufrze ma tube moje tez avant bez tuby radio to samo delta zmieniarka też ta sama

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: bose
pasjonataudi69 napisał/a:
witam wszystkich,zwracam sie z zapytaniem do znawców systemu bose,w moim audi mam zwykłe nagłosnienie.przód,tył mam okazje kupić bose z takiego samego audi jak moje.mam to sobie wymontować i pytanie moje,co będę potrzebował by mieć komplet czy instalacje też ,to jest avant w kufrze ma tube moje tez avant bez tuby radio to samo delta zmieniarka też ta sama

Potrzebować będziesz komplet przód i tył wraz z instalacją. W momencie kiedy uruchomisz tryb Bose przód przestanie Ci grać ponieważ przełączy się na system aktywny.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak myślałem a instalacje radia tez muszę zmienić czy to zostaje?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
tak myślałem a instalacje radia tez muszę zmienić czy to zostaje?
Instalacji nie musisz wymieniać, ale bedziesz musiał ją zmodernizować pod Bose dodając jeden przewód masowy. Instalka głośnikowa musi być jednak kompletna łącznie z przekaźnikiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to jeszcze cię pomęczę powiedz mi od jakiego miejsca zaczyna się montowanie instalacji chodzi mi o tą wiązkę co wchodzi do drzwi czy tam są jakieś kostki czy trzeba łączyć przewody?wytłumacz mi to łopatologicznie będzie mi łatwiej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
to jeszcze cię pomęczę powiedz mi od jakiego miejsca zaczyna się montowanie instalacji chodzi mi o tą wiązkę co wchodzi do drzwi czy tam są jakieś kostki czy trzeba łączyć przewody?wytłumacz mi to łopatologicznie będzie mi łatwiej

Który jet to rok tej 6ki?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
96 a moja 95

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
96 a moja 95

Tylko z ciekawości pytałem. Gdyby było na odwót, to miałbyś problem z założeniem przednich głośników. Od modelu 96 przednie głośniki sa w pewnym miejscu cieńsze, ale w Twoim przypadku nie stanowi skoro masz 95.
Roboty przy tym będzie nie powiem. Instalacja jest w jednej całości i łączona jest tylko przy głośnikach i zasilaniu. Zasilanie radia idzie z tego samego bezpiecznika który jest na podszybiu obok przekaźnika Bose. Problemu z odczepieniem prócz inwestycji czasu nie powinno być.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
chyba jak sie juz skusze na kupno tego bose to dam do elektryka jakoś na dzień dzisiejszy nie widzę tego no bo jeszcze trzeba z tamtej wymontować to jakoś w całości ach te bose
dziękuje za wyczerpującą informacje browarek dla ciebie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
chyba jak sie juz skusze na kupno tego bose to dam do elektryka jakoś na dzień dzisiejszy nie widzę tego

Nie taki diabeł straszny jak go malują. Aby to podłączyć trzeba głownie zainwestować czas i rozróżniać kolory aby się wtyczki nie pomieszały. Pracochłonne będzie tylko rozkręcanie tapicerek- wszystkie drzwi, prawy tył bagażnika oraz przód schowek i osłona pod kierownicą. Przy demontażu proponuję fotografować każdą spinkę i wtyczkę i nie będzie problemu z montażem. Po odtworzeniu wszystkich zaczepów i spinek bedzie oryginał.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
muszę szwagra wciągnąć w to bo to on jest elektrykiem,będzie kręcił nosem no bo jak od szwagra wykasować
p.s jeżeli się wycofam (wystraszę) to mogę odstąpić to bose

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
jeżeli się wycofam (wystraszę) to mogę odstąpić to bose

Jeżeli wszystko sprawne, to rarytasik. Nie rób tego. Warto w to wejść. :ok: Naprawdę demontaż i montaż nie jest to taki straszny, tylko pracochłonny.
Jak wykręcisz każdy uchwycik i śrubkę, to nie ma bata.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
będę walczył by uzupełnić moja niunie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasjonataudi69 napisał/a:
będę walczył by uzupełnić moja niunie

Słuszne podejście prawdziwego pasjonaty ;audi; ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pozwole sie wtracic, bylem swiadkiem montowania od zera BOSE wraz z instalacja z innego auta i powiem szczerze,ze potrzeba mase cierpliwosci i stoickiego spokoju, ale tak jak pisal Adi nie ejst to az takie straszne, w tej chwili mysle,ze dalbym rade zrobic to sam (ale ja mialem najlepszego nauczyciela ;) )

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.144.154.208 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa