Car Audio » Audi Navigation Plus - programowanie
Odpowiedz do tematu
 
1998r to jeszcze nie liftowy model i nie ma co tutaj za dużo badać. Jeżeli jest jak piszę, to nie uda Ci się raczej tego uruchomić. Stary typ nawigacji komunikował się z zegarami 3 przewodami, nowy typ DX komunikował się za pomocą CANu. Jeżeli zegary nie posiadają CANu to tego nie uruchomisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyglada na to ze ktos dawno temu(auto mam od kumpla a on tam nic nie tykal) zmienil navi na DX.
Rozumiem ze niema zadnego iterfejsu czy innego pudelka ktore przerobi sygnal?
Nie jest to jakos przeszkadzajace czy niewygodne ale wykluczam opcje do uruchomienia.
Wczoraj zmienilem kodowanie z 015183 na 016183 i wystapil blad pod nazwa blad komunikacji z nawigacja Zmienilem spowrotem na 15.

Kolejne pytanko odnosnie map polski.Sa jakies w miare aktualne na tego DX?

Ostatnie i nie zawracam 4 liter Gdzie rozpoczac poszukiwania braku foni w TV?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
SenatorS8 napisał/a:
Wyglada na to ze ktos dawno temu(auto mam od kumpla a on tam nic nie tykal) zmienil navi na DX.
Rozumiem ze niema zadnego iterfejsu czy innego pudelka ktore przerobi sygnal?
Nie jest to jakos przeszkadzajace czy niewygodne ale wykluczam opcje do uruchomienia.
Wczoraj zmienilem kodowanie z 015183 na 016183 i wystapil blad pod nazwa blad komunikacji z nawigacja Zmienilem spowrotem na 15.

Kolejne pytanko odnosnie map polski.Sa jakies w miare aktualne na tego DX?

Ostatnie i nie zawracam 4 liter Gdzie rozpoczac poszukiwania braku foni w TV?

Na to mi od razu wyglądało. Kiedyś przeglądając eBay znalazłem taki interfejs, ale było to bardzo dawno temu więc tak jakby go w ogóle nie było.
Głos z TV mógł skończyć się na przewodzie (okrągła wtyczka z tyłu navi)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, mam problem z tmc, zamotowałem go i na fisie widzę napisy z radia ale nie pokazuje mi strzałek nawigacji

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.15.159.136 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa