Tapicerka, dywany, plastiki itp. » [Audi a6 c4]Montaz podlokietnika z przodu w Audi a6 c4.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [Audi a6 c4]Montaz podlokietnika z przodu w Audi a6 c4.
Witam
Mam pytanie ,jak sie montuje podlokietnik z przodu w audi A6 C4?? Idzie to jakos zrobic bez rozbierania fotela??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie naljepiej wyciągnąć go na zewnątrz i rozebrać z materiał mocowanie powinno już być przygotowane i moja rada dobrze wzmocnij mocowanie jakimś płaskownikiem i pospawaj go dobrze nie chodzi mi o przyklejenie dlaczego.. w c4 po jakimś czasie wyginają się podłokietniki i trzeba wtedy spawać i dlatego kolego radze ci to zrobić od razu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbychu88 napisał/a:
Idzie to jakos zrobic bez rozbierania fotela??
nie da rady bez rozbierania, tak jak pisze piecka, lepiej od razu pospawać i nie bawić się z tym więcej :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oki dzieki. Jeszcze jedno pytanie jak sie sciaga material??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podłokietnik można zamontować bez demontowania siedzenia czy samego oparcia. Wystarczy wyczuć palcem w którym miejscu oparcia siedzenia jest miejsce montażowe i zrobić tam nacięcie obicia oparcia fotela. Wracając do problemu krzywienia się mocowania i jego wzmocnienia, to minie sporo czasu zanim się ono wykrzywi. Więc myślę, że jest to teraz zbędne demontować fotel, aczkolwiek można to zrobić teraz i mieć już spokój na lata.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbychu88 napisał/a:
Jeszcze jedno pytanie jak sie sciaga material??
tak to wygląda rozrysowane, chwilowo nie mam nic bardziej obrazowego

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aby ściągnąć obicie trzeba odkręcić oparcie i zdemontować zagłówek i kołki zagłówka. Odkręcić tylną część oparcia i odhaczyć obicie z zaczepów które znajdują się ww dolnej części oparcia. Po tym zabiegu odczepia się po kolei mocowania z drutów i po problemie.

Wystawiono 1 piw(a):
zbychu88
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Doszlem do tego i podciagnelem material z prawej strony.Teraz mam inny problem nie mam wogole mocowania do podlokietnika i to jest najwiekszy problem. Kombinuje cos zeby zrobic mocowanie tylko nie wiem jak?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szczerze, to nie spotkałem się jeszcze z takimi fotelami w C4 aby nie było miejsca montażowego. Jak mógłbyś zrobić foto tego oparcia z boku, to byłbym bardzo wdzięczny.
Tu masz opis (tyle że w j. niemieckim) przeróbki oparcia pod podłokietnik. http://www.audifaq.info/v...e1956ac7290de7d

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki Adi202, za pomoc . Udalo mi sie wczoraj w robocie z kolega dorobic z malych blaszek uchwyt na mocowanie podlokietnika. Za ciekawie to nie wyglada ale dobrze trzyma podlokietnik. Wycielismy dwie male blaszki jedna z otworem szesciokatnym o takim samym wymiarze ktory wchodzi w rame fotela i sie klinuje,a druga blaszke zrobilismy grubsza w ktorej zrobilem otwor na srube zeby ja zagrecic nakretka.Poskladalem do kupy i trzyma. Bardzo dziekuje wszystkich za pomoc. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tapicerka, dywany, plastiki itp. 

[ IP: 18.218.196.182 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa