cześc wszystkim,
da rade zamontować w przypadku pierwszej wersji panelu klimy audi v8 wyświetlacz od nowszej generacji ? jeżeli tak to co trzeba zrobić?? dodatkowo co trzeba posiadać żeby móct zamontować taki panel jak na zdjęciu i żeby to pięknie działało ??
http://photos04.otomoto.p...C22537807_3.jpg
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[v8 d11] doposażenie w nawigacje lub DVD
Re: [v8 d11] klima dwustrefowa-nawigacja
Skoro w C3 można, to i 4C również. http://www.audi-tech-team...i202-vt1731.htm
Klimatronik dwu strefowy? Musiałbyś przełożyć połowę instalacji przynajmniej z modelu C5 bp w tych akurat zaczęli produkcję dwu strefowych.
Ten na fotce, to typowy klimatronik, stara wersja to klimatyzacja sterowana elektronicznie. W sumie wielkiej różnicy nie ma prócz wyglądu i sterowania.
nie znam się na tym. kompletnie nie mój świat
Kubuś bez urazy, ale ja brzydziłbym się coś takiego do Audi włożyć. To jest chińszczyzna, tandeta.
RNS-D odtwarza tylko mapy. Aby odtwarzało filmy trzeba dobudować dodatkowe gadżety.
Adi ja to nie rozróżnie
może masz jakieś sugestie??
Możesz sobie to włożyć, ale tandetę za tą kasę? W tej kwocie zmieściłbyś się w RNS-E + can emulator.
bomba
dodatkowo ten adapter i co jeszcze ??
Ostatnio zmieniony przez jimv8 Czw 19 Sty, 2012 20:33, w całości zmieniany 2 razy
| jimv8 napisał/a: |
| cześc wszystkim,
da rade zamontować w przypadku pierwszej wersji panelu klimy audi v8 wyświetlacz od nowszej generacji ? jeżeli tak to co trzeba zrobić?? dodatkowo co trzeba posiadać żeby móct zamontować taki panel jak na zdjęciu i żeby to pięknie działało ?? http://photos04.otomoto.p...C22537807_3.jpg |
Skoro w C3 można, to i 4C również. http://www.audi-tech-team...i202-vt1731.htm
no tak Adi, ale to robił taki jeden kolega z forum co naprawde sie zna na rzeczy. Nie jestem pewny czy MY dali by śmy radę
marzy mi sie coś innego, chciał bym zamiast nawigacji mieć DVD
http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html
a klimatronik?? dwustrefowy??
marzy mi sie coś innego, chciał bym zamiast nawigacji mieć DVD
http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html
a klimatronik?? dwustrefowy??
Ostatnio zmieniony przez jimv8 Wto 17 Sty, 2012 17:26, w całości zmieniany 1 raz
| jimv8 napisał/a: |
no tak Adi, ale to robił taki jeden kolega z forum co naprawde sie zna na rzeczy. Nie jestem pewny czy MY dali by śmy radę
marzy mi sie coś innego, chciał bym zamiast nawigacji mieć DVD a klimatronik?? dwustrefowy?? |
to czym sie różni ten wyswietlacz na załączonym zdjeciu w pierwszym poscie od starej wersji wyswietlacza ??
| jimv8 napisał/a: |
| to czym sie różni ten wyswietlacz na załączonym zdjeciu w pierwszym poscie od starej wersji wyswietlacza ?? |
Przecież w ori navi też można odtwarzać filmy,i myślę że taniej to wyjdzie
| marcino8 napisał/a: |
| Przecież w ori navi też można odtwarzać filmy,i myślę że taniej to wyjdzie |
nie znam się na tym. kompletnie nie mój świat
| jimv8 napisał/a: |
| cos takiego i do dzieła??
http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html |
Kubuś bez urazy, ale ja brzydziłbym się coś takiego do Audi włożyć. To jest chińszczyzna, tandeta.
| marcino8 napisał/a: |
| Przecież w ori navi też można odtwarzać filmy,i myślę że taniej to wyjdzie |
RNS-D odtwarza tylko mapy. Aby odtwarzało filmy trzeba dobudować dodatkowe gadżety.
| Adi202 napisał/a: | ||
Kubuś bez urazy, ale ja brzydziłbym się coś takiego do Audi włożyć. To jest chińszczyzna, tandeta. |
Adi ja to nie rozróżnie
może masz jakieś sugestie??
| jimv8 napisał/a: | ||||
Adi ja to nie rozróżnie może masz jakieś sugestie?? |
czyli coś takiego??
http://allegro.pl/nawigac...2047560173.html
+
http://allegro.pl/audi-ca...2041777538.html
http://allegro.pl/nawigac...2047560173.html
+
http://allegro.pl/audi-ca...2041777538.html
To akurat jest starsza Navi RNS-D chodziło mi o cuś takiego http://allegro.pl/nawigac...2050048362.html To jest sprzęt z czytnikiem DVD odtwarza również audio CD jak i MP3 z kart SD.
| Adi202 napisał/a: |
| To akurat jest starsza Navi RNS-D chodziło mi o cuś takiego http://allegro.pl/nawigac...2050048362.html To jest sprzęt z czytnikiem DVD odtwarza również audio CD jak i MP3 z kart SD. |
bomba
dodatkowo ten adapter i co jeszcze ??
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych