Car Audio » [A3 8P] Audi Concert III błąd audio
Odpowiedz do tematu
 [A3 8P] Audi Concert III błąd audio
Tak jak w temacie - dzisiaj nagle radyjko przestało mi odczytywać CD i jakby się zwiesiło, nie dało się wyciągnąć płyty ani "ponawigować" w menu. Na wyświetlaczu pojawił się napis Audio Fehler - Service i ostrzegawczy sygnał :wysmiewacz: .
Po wyłączeniu i włączeniu zapłonu radio działało już normalnie. Jako, że jestem ciekawska z natury to proszę o wyjaśnienie tego przypadku. Dodam, że płyty są w dobrym stanie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cóż mogę powiedzieć...... współczesna elektronika. :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Żeby było wesoło problemów z radiem ciąg dalszy. Stoję dzisiaj na światłach i kolejny błąd wyskakuje, tym razem "CD Error - Service". Jako, że nie miałam możliwości zresetowania zapłonem słuchałam uroczego brząkania całą drogę do domu.
Na parkingu dopiero po kilkakrotnym odłaczaniu i załączaniu zapłonu udało mi się wyciągnąć płytę... radio wydawało przy tym dźwięk, jakby ją mieliło :shock: (słowo, mam niszczarkę w domu). Dodam, że CD wyszło tylko "kantem" z radia, resztę wydarłam na siłę. Czarnuch robi się nieposłuszny :-(
W związku z tym pytanko - jak resetuje się Concerta? Myślę, że niska temperatura nie może mieć aż tak zgubnego wpływu, ponieważ to nasza druga zima razem i bywało znacznie zimniej (-30stopni), a wszystko działało bez zarzutu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Reset zrobisz odłączając radio od zasilania, czyli wyciągając bezpiecznik, ale sądzę, iż to będzie bardziej mechaniczna usterka niż elektroniczna.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
ale sądzę, iż to będzie bardziej mechaniczna usterka niż elektroniczna.

Mianowicie? Jakieś sugestie? ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Adi202 napisał/a:
ale sądzę, iż to będzie bardziej mechaniczna usterka niż elektroniczna.

Mianowicie? Jakieś sugestie? ;-)

Tylko jedna. Spróbuj wyciągnąć bezpiecznik na 2 minuty. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.21.162.249 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa