Car Audio » AUDI A3 8L1 ZMIANA RADIA CHORUS na CD CONCERT ...???
Odpowiedz do tematu
 AUDI A3 8L1 ZMIANA RADIA CHORUS na CD CONCERT ...???
Witam WSZYSTKICH bardzo serdecznie!!! ;audi;
Mam problem,ponieważ chcę wymienić radio w mojej A3 8L1 2002-orginalnie zamontowane mam radio na kasetę Chorus, a chciałabym wymienić je na fabryczne radio montowane w Audi z CD -CONCERT.
Pytanie-czy potrzebne są jakieś dodatkowe kostki itp. ???Proszę o pomoc: - jak sprawnie podłączyć CONCERT ...
Z GÓRY BARDZO WAM DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM. ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak dla mnie to metoda P&P. Ale może niech się ktoś wypowie bardziej oblatany w temacie.

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: AUDI A2 8L1 ZMIANA RADIA CHORUS na CD CONCERT ...???
DIBOSS napisał/a:
Witam WSZYSTKICH bardzo serdecznie!!! ;audi;
Mam problem,ponieważ chcę wymienić radio w mojej A3 8L1 2002-orginalnie zamontowane mam radio na kasetę Chorus, a chciałabym wymienić je na fabryczne radio montowane w Audi z CD -CONCERT.
Pytanie-czy potrzebne są jakieś dodatkowe kostki itp. ???Proszę o pomoc: - jak sprawnie podłączyć CONCERT ...
Z GÓRY BARDZO WAM DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM. ;audi;

Jak już kolega napisał metoda Plug and Pray. Pod warunkiem, że masz Chorusa z dwoma pokrętłami. Sądząc po roczniku musi działać.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki -dzięki koledzy.. Mam z dwoma pokrętłami. Ale jak tak nie jestem oblatany w temacie z tym P&P :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podłącz i Graj ;audi;

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
DIBOSS napisał/a:
nie jestem oblatany w temacie z tym P&P :?:

Spoko. Jeszcze zdążysz się oblatać. ;)

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
;audi; :oops: :oops: :oops: :oops: :idea: DZIĘKI KOLEDZY !!!
;audi; POZDRAIWAM ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Podłącz i Graj ;audi;


No i pochwal się :mrgreen:

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Plug & Play....Czyli Płacisz&Płaczesz :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
elmek13 napisał/a:
Plug & Play....Czyli Płacisz&Płaczesz :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Plug and Pray czyli włóż i się módl aby działało.

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
...i wiecie co MASAKRA...-okazało się , że jest to radio z audi A3,ale rocznik 2004-2007..
PO PIERWSZE góra radia ma 23,3cm a dól 23cm - ja powinienem mieć góra i dół 23cm. (a koleś na ALLEGRO POWIEDZIAŁ , ŻE BĘDZIE PASOWAĆ na 1000% (nie wspomnę o braku kodu i zeszlifowanym numerze radia!!!! :-/
PO WYRÓWNANIU PANELA - boschem :lol: i zamontowaniu go pasi idealnie-POWAGA ;-) no i gra też...ale...
P DRUGIE - NIE WYŚWIETLA MI STACJI RADIOWYCH itp. na WYŚWIETLACZU - komp centralny...
CZY JEST MOŻLIWOŚĆ INNEGO PODŁĄCZENIA BY STACJE I INFO BYŁO WYŚWIETLANE??? ;audi;

[ Dodano: Nie 20 Gru, 2009 12:22 ]
W moim przypadku : Plug and Pray czyli włóż i się módl aby działało. :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
DIBOSS napisał/a:
...i wiecie co MASAKRA...-okazało się , że jest to radio z audi A3,ale rocznik 2004-2007..
PO PIERWSZE góra radia ma 23,3cm a dól 23cm - ja powinienem mieć góra i dół 23cm. (a koleś na ALLEGRO POWIEDZIAŁ , ŻE BĘDZIE PASOWAĆ na 1000% (nie wspomnę o braku kodu i zeszlifowanym numerze radia!!!! :-/
PO WYRÓWNANIU PANELA - boschem :lol: i zamontowaniu go pasi idealnie-POWAGA ;-) no i gra też...ale...
P DRUGIE - NIE WYŚWIETLA MI STACJI RADIOWYCH itp. na WYŚWIETLACZU - komp centralny...
CZY JEST MOŻLIWOŚĆ INNEGO PODŁĄCZENIA BY STACJE I INFO BYŁO WYŚWIETLANE??? ;audi;

[ Dodano: Nie 20 Gru, 2009 12:22 ]
W moim przypadku : Plug and Pray czyli włóż i się módl aby działało. :lol:

Brak naklejki i zeszlifowany nr seryjny - 122% pewności radio wajcha. Na Twoim miejscu i odesłałbym je. Co do stacji radiowych, to skoro miałeś Chorusa i ta funkcja działała, to przy Concercie CD musi również działać. Jedyne co musisz zrobić, to zmienić VAGiem kodowanie w radiu. Najlepiej aby było identycznie jak w Chorusie.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
DIBOSS
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.188.10.246 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa