Negatywne opinie » ALLEGRO
Odpowiedz do tematu
 
Współczuje chłopaki. I faktycznie widzę że miałem dużo szczęścia.
Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A ja mam pytanie do was odnośnie tego własnie ostala1985 czy on przypadkiem nie miał wcześniej konta o nicku Pasiak tak mi się wydaje że to jedna i ta sama osoba była. Kupowałem od gościa łapę do sprężarki klimy i dokładnie napisałem jaka ma być i do jakiego modelu i rocznika ale przysłał mi dokładnie nie tą jaką potrzebowałem no i nie chciał zwrócić pieniędzy za łapę a później za przesyłkę , miałem problem ale napisałem że zgłaszam do BPK i wtedy był dopiero zwrot. Po jakimś czasie zniknął z allegro a miał masę sprzętu wystawionego do audiczek i nagle się pojawił właśnie o nicku ostal1985.Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kapsel napisał/a:
A ja mam pytanie do was odnośnie tego własnie ostala1985 czy on przypadkiem nie miał wcześniej konta o nicku Pasiak tak mi się wydaje że to jedna i ta sama osoba była. Kupowałem od gościa łapę do sprężarki klimy i dokładnie napisałem jaka ma być i do jakiego modelu i rocznika ale przysłał mi dokładnie nie tą jaką potrzebowałem no i nie chciał zwrócić pieniędzy za łapę a później za przesyłkę , miałem problem ale napisałem że zgłaszam do BPK i wtedy był dopiero zwrot. Po jakimś czasie zniknął z allegro a miał masę sprzętu wystawionego do audiczek i nagle się pojawił właśnie o nicku ostal1985.Pozdro

Nie mylisz się. Korzystał "grzecznościowo" z konta naszego admina Pasiaka. Jak się zakończyła współpraca możesz się domyśleć. Dobrym przykładem jest np Twoja łapa do silnika. Cóż są ludzie uczciwi i oszuści na tym świecie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sorki Pasiak miałem co do twojej osoby złe zdanie a właściwie odnośnie niku ale się wyjaśniło.Mogłem zapytać zamiast gdybać ale tak wyszło :oops: wybacz :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kapsel napisał/a:
Sorki Pasiak miałem co do twojej osoby złe zdanie a właściwie odnośnie niku ale się wyjaśniło.Mogłem zapytać zamiast gdybać ale tak wyszło :oops: wybacz :mrgreen:
nic się nie stało, miałem miekkie serce i chciałem pomóc, to teraz musze miec twardą dupę :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kurde właśnie miałem zamiar kupić od owego ostala silnik do mojej Vki... Widzę że będzie trzeba się nad tym poważnie zastanowić jednak...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
królik napisał/a:
Kurde właśnie miałem zamiar kupić od owego ostala silnik do mojej Vki... Widzę żę będzie trzeba się nad tym poważnie zastanowić jednak...
sam widzisz jakie sa o nim opinie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie widzę... :-/ Dobrze, że znalazłem ten temat

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Współczuje wam chłopaki...i mam nadzieje że się nie natne na takich wafli...dobrze że mam dobrego znajomego mechanika i jak coś to mogę u niego zostawić auto do naprawy..
strach by pomyśleć co by mi odbiło jakbym moją ;audi; zastał w gorszym stanie niż przed
remontem :wybuchajacazlosc: ...ale wierze w to chłopaki że los jest sprawiedliwy i że kiedyś trafi kosa na kamień

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Maciejka00 napisał/a:
strach by pomyśleć co by mi odbiło jakbym moją zastał w gorszym stanie niż przed
remontem
mnie ch*j strzelił
Maciejka00 napisał/a:
...ale wierze w to chłopaki że los jest sprawiedliwy i że kiedyś trafi kosa na kamień
w przyrodzie nic nie ginie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
królik napisał/a:
Kurde właśnie miałem zamiar kupić od owego ostala silnik do mojej Vki...

daj sobie spokój !!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
królik,
kolega tutaj z forum coś wspominał o tym że kupił AEC silniczek (tanio) i chyba nie będzie go wkładał....jak bys był zainteresowany 8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kapsel napisał/a:
Sorki Pasiak miałem co do twojej osoby złe zdanie a właściwie odnośnie niku ale się wyjaśniło.Mogłem zapytać zamiast gdybać ale tak wyszło :oops: wybacz :mrgreen:


ja Pasiaka na samym początku również pomyliłem z Ostalem :D wysłałem do pasiaka wiadomość że do niego jade a on - O CO KAMAN :p

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
królik,
kolega tutaj z forum coś wspominał o tym że kupił AEC silniczek (tanio) i chyba nie będzie go wkładał....jak bys był zainteresowany 8-)

Dzięki za info... :-) poszukam na forum... Chyba, że wiesz kto to wtedy byłoby mi łatwiej ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
królik, masz pw

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Negatywne opinie 

[ IP: 18.227.228.95 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa