Mase cierpliwości i dobrej jakości czytelnych zdjęć i da się rade "odbudować" coś wiemy o tym Adi
Mimo,że jestem tzw "budowlańcem" przez małe "b"
Ja tego nie widzę aby coś więcej na ten temat dodać.
| Adi202 napisał/a: |
| homerus napisał/a: |
Jakiś schemat lub dobre słowo by się przydało żebym nie popalił instalacji. |
Dobre słowo :
pin 1 czerwony z niebieskim paskiem 12V
pin 2 niebieski z zielonym paskiem (strona lewa) kanał L
czerwony z zielonym paskiem (strona prawa) kanał P
pin 3 brązowy z czerwonym paskiem masa kanałów L i P
brązowy z czarnym paskiem
pin 4 biały z czarnym paskiem remote
pin 5 brązowy masa zasilania |
Dziękuję za informację. Działa!
Czerwona wtyczka - wejścia sygnałów
Biała wtyczka zasilanie subwoofer oraz wyjścia do tylnych głośników.
Czerwona wtyczka
kolor przewodu
żółty kanał lewy
brązowy kanał prawy
zielony i szary masy kanałów
Biała wtyczka
czerwony z żółtym paskiem zasilanie 12V
brązowy masa
czarny + głośnika lewego
czarny z białym paskiem - głośnika lewego
czarny z brązowym paskiem +głośnika prawego
czarny z żółtym paskiem - głośnika prawego
Sterowanie załączeniem końcówek mocy odbywa się przez przekaźnik czyli przez podanie zasilania na czerwony przewód 12V
AMEN.