Car Audio » [A6 c4 avant] audio bose?
Odpowiedz do tematu
 
Mase cierpliwości i dobrej jakości czytelnych zdjęć i da się rade "odbudować" coś wiemy o tym Adi 8-)


Mimo,że jestem tzw "budowlańcem" przez małe "b" ;P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja tego nie widzę aby coś więcej na ten temat dodać. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
homerus napisał/a:


Jakiś schemat lub dobre słowo by się przydało żebym nie popalił instalacji.

Dobre słowo :
pin 1 czerwony z niebieskim paskiem 12V
pin 2 niebieski z zielonym paskiem (strona lewa) kanał L
czerwony z zielonym paskiem (strona prawa) kanał P
pin 3 brązowy z czerwonym paskiem masa kanałów L i P
brązowy z czarnym paskiem
pin 4 biały z czarnym paskiem remote
pin 5 brązowy masa zasilania


Dziękuję za informację. Działa!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam zakupilem kompletny zestaw bose do a6 c4 i mam problem z podlaczniem subufera poniewaz nie mam gotowej instalacji i bede musial ja zbudowac sam wiec tutaj pytanie do was gdzie trzeba podlaczyc poszczegolne kable z kostek ponizej? ktore ida do radia a ktore do glosnikow?



Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czerwona wtyczka - wejścia sygnałów
Biała wtyczka zasilanie subwoofer oraz wyjścia do tylnych głośników.
Czerwona wtyczka
kolor przewodu
żółty kanał lewy
brązowy kanał prawy
zielony i szary masy kanałów
Biała wtyczka
czerwony z żółtym paskiem zasilanie 12V
brązowy masa
czarny + głośnika lewego
czarny z białym paskiem - głośnika lewego
czarny z brązowym paskiem +głośnika prawego
czarny z żółtym paskiem - głośnika prawego

Sterowanie załączeniem końcówek mocy odbywa się przez przekaźnik czyli przez podanie zasilania na czerwony przewód 12V

AMEN.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa