Pytajnik, czyli zielono mi ;) » a4 nie zawsze odpala
Odpowiedz do tematu
 a4 nie zawsze odpala
Witam,
w czasie jazdy zaczyna migać w moim A4 B8 ikonka świec żarowych i po chwili pojawia się błąd - ikona przekreślonego kluczyka i komunikat "Uszkodzona blokada zapłonu". Po uruchomieniu auta wszystko wraca do normy, ale raz zdażyło się, że auto nie chciało odpalić przez cały dzień.

Na VAGu z kolei pojawiają się błędy o treści "Uszkodzona blokada rozrusznika". Miał ktoś podobny przypadek?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak to staropolski zwyczaj powiada: "przywitaj się jak gdzieś wchodzisz" lub dobitniej "przywitaj się hamie" i od tego bym zaczął.
Co do Twojego problemu to na opis Twojego błędu odpowiem,że uszkodzona jest blokada rozrusznika. :mrgreen: Jeśli chcesz konkretniejszą odpowiedź zapodaj numery błędów wraz z opisami , będą konkrety będzie i konkretna odpowiedź. inaczej się nie da pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znam zasady wychowania, próbowałem trzykrotnie wysłać powitanie. Publikowanie postu też jest problematyczne - wylogowuje mnie zanim zdążę napisać jedno zdanie. Ale ok, spróbuję jeszcze raz, a co do błędów postaram się jeszcze raz podłączyć VAGa i zamieszczę je.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
maaudi napisał/a:
Znam zasady wychowania, próbowałem trzykrotnie wysłać powitanie. Publikowanie postu też jest problematyczne - wylogowuje mnie zanim zdążę napisać jedno zdanie. Ale ok, spróbuję jeszcze raz, a co do błędów postaram się jeszcze raz podłączyć VAGa i zamieszczę je.
musisz mieć coś nie tak z przeglądarką skoro dzieja Ci się takie cuda :roll:
Zeskanuj wszystkie sterowniki i zamieść wyniki to bedziemy działać. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zanim nadarzyła się okazja podłączyć znowu komputer, auto trafiło na warsztat. Wymieniowy czujnik pedału sprzęgła i profilaktycznie przeczyszczone przekaźniki. Problem ustąpił, więc może ta wiedza komuś się przyda. Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.138.33.178 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa