Elektryka i elektronika » a4 b6 brak napięcia w gnieżdzie do podłączenia przyczepy
Odpowiedz do tematu
 a4 b6 brak napięcia w gnieżdzie do podłączenia przyczepy
Witam,mam problem polegajacy na tym że nie mam napięcia w gnieżdzie do podłączenia przyczepy.Według schematu sprawdziłem bezpieczniki i w miejscu w którym powinien być nie ma go.Odczepiłem dywanik,sprawdziłem kabel który przeprowadzony jest przy nadkolu w samochodzie jest w porządku. Podobno jest gdzieś w aucie moduł odpowiedzialny za gniazdo.Napięcia nie mam od kilku dni,na początku znikneły światła stopu w przyczepie a za jakiś czas wszystko.Podejrzewam, że podłączyłem przyczepe z wadliwą instalacją elektryczną.W aucie lampy tylne są sprawne.Proszę o pomoc.



Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: a4 b6 brak napięcia w gnieżdzie do podłączenia przyczepy
leon 1 napisał/a:
Witam,mam problem polegajacy na tym że nie mam napięcia w gnieżdzie do podłączenia przyczepy.Według schematu sprawdziłem bezpieczniki i w miejscu w którym powinien być nie ma go.Odczepiłem dywanik,sprawdziłem kabel który przeprowadzony jest przy nadkolu w samochodzie jest w porządku. Podobno jest gdzieś w aucie moduł odpowiedzialny za gniazdo.Napięcia nie mam od kilku dni,na początku znikneły światła stopu w przyczepie a za jakiś czas wszystko.Podejrzewam, że podłączyłem przyczepe z wadliwą instalacją elektryczną.W aucie lampy tylne są sprawne.Proszę o pomoc.
podstawowe pytanie to: hak jest fabryczny,czy dokladany?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Auto było sprowadzone to już był zamontowany hak

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leon 1 napisał/a:
Auto było sprowadzone to już był zamontowany hak
to i tak nic mi nie mowi....sprawdz kody wyposazenia albo zrob zdjecie haka to powiem Ci czy jest fabryczny ,czy nie i gdzie szukac usterki. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kolego u mnie w C4 taki moduł od świateł przyczepy jest w lewej stronie w bagażniku, jest przykręcony . A bezpiecznik od niego mam zamontowany w słupku A z lewej strony.
Coś takiego


Ten przekaźnik odpowiada za światła stop i pozycja lewa i prawa, kierunkowskazy zasilane są bez niego i powinny działać

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli instalacja haka jest oryginalna, to napięcie pojawi się tylko przy podłączonej wtyczce przyczepy. Sterownik powinien być w bagażniku po lewej stronie pod tapicerką.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko znikło kierunki też,zamieściłem zdjęcie tego haka wydaje mi sie że orginalny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wygląda na oryginalny. Sprawdź napięcie zasilania i CAN przy sterowniku.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.14.132.214 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa