Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Po podaniu na niebieski przewód w adapterze 12V wzmacniacz powinien się załączyć. Dotknij końcówki RCA i przysłuchaj się czy słychać w danym kanale przydźwięku.
Wzmiacniacz się załancza, gdy dotykałem końcówek RCA w adapterze było słychać stuki z głośnikach, a gdy dotknąłem RCA w radiu to zaczeło buczeć
W takim razie wygląda na uszkodzenie radia. W najlepszym wypadku coś nie tak z ustawieniami w radiu.
Rca wtykałem do RCA w radiu i buczało, ale nie wypiąłem kabla który jest połączony adapter z fioletowym kablem głośnikowym z ISO ( tak jak na zdjęciach)
To wypnij ten przewód. W ten sposób można uszkodzić końcówkę mocy.
Jeżeli mam uszkodzone RCA w radiu to czy ten adapter pomoże ?
http://allegro.pl/adapter...3141028708.html
http://allegro.pl/adapter...3141028708.html
Oczywiście, że pomoże.
Czyli zamawiać i cieszyć się dźwiękiem całego audio
Wszystko na to wygląda.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych