Car Audio » A4 B5 Podłączenie Radia Concert Plus po nie ORI
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 Podłączenie Radia Concert Plus po nie ORI
Witam jestem nowy na forum i mam prośbę bo nikt w mojej okolicy nie potrafi ogarnąć mojego problemu z radiem i czy mógłbym prosić o małą radę mam Audi A4 B5 2001r i
miałem w nim nie ORI radio tylko Blaupunkt do którego były podłączone
Ori kostki ale ktoś próbował zrobić aktywny tył i są dwa połączenia
nie oryginalne Dodatkowo tył gra słabiej jak przód po prostu zamiast grać tył mocniej basem gra przód i głośniki z tyłu grają ciszej.
Dodam że mam z kostki Brązowej małej połączenie z Kostką czarną dużą po przez szybko złączkę
Brązowa Czarna duża
PIN 1 ----> Pin1
PIN 7 ----> Pin 4
Kostki dużej czarnej nie rozszyfrowałem więc ją odrysowałem tak jak wchodzi do radia zaznaczyłem też puste pola X a pole zamalowane jest zalane ORI plastikiem.

http://naforum.zapodaj.net/d4656867cd5d.jpg.html
Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas jeżeli trzeba będzie dokładne zdjęcia kostek oczywiście takie zrobię.
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
opisz temat jak Bóg przykazał, bo ja nie wiem, która kostka jest dla Ciebie duża a która mała, zrób fotki tego co masz i zapodaj a będziemy działać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dodałem w pierwszym poście link do zdjęcia gdzie opisałem kostki u siebie oraz kolory kabli w poszczególnych pinach. Jeżeli jest mało zrozumiały to przepraszam i prosił bym o info czy lepiej zamieścić zdjęcie każdej kostki ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem w czym masz problem. Z opisu wnioskuję, że chcesz podłączyć oryginalne radio Audi Concert. Jeżeli masz wszystkie wtyczki na miejscu, to wpinasz do radia i po problemie.




Popraw swój profil, bo takiego roku modelowego w A4 B5 nie było. :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak mam niby ori wtyczki ale tak jak napisałem wyżej mam jakieś dwa przejścia zrobione i nie wiem czy w ori instalacji też tak ma być bo nie chce spalić radia a tym bardziej systemu audio w aucie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oryginalne radio w miejscu tych przejśc nie ma wyjść głośnikowych i po podłaczeniu nic by się nie stało. Ale możesz usunąć tą przeróbkę - brązowy wtyk piny 1 i 7 czarne przewody.
Za 2 chwile dostaniesz ode mnie nominację w postaci ostrzeżenia. Prosiłem o poprawienie profilu. :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poprawiłem swój profil. Czyli kable są dobrze wpięte we wtyczce i wszystko jest oki ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kawka66 napisał/a:
Czyli kable są dobrze wpięte we wtyczce i wszystko jest oki ?

Dokładnie tak.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuje za pomoc jeszcze chciałbym zapytać czy radio concert nie ma możliwości szukania stacji FM po danej liczbie tylko jest u mnie np. u mnie Radio Zet to 107,4 a radio ma możliwość 107,5 i za nic nie ma liczby 4 tak samo jest z 6 tak jak by było inaczej strojone.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kawka66 napisał/a:
Dziękuje za pomoc jeszcze chciałbym zapytać czy radio concert nie ma możliwości szukania stacji FM po danej liczbie tylko jest u mnie np. u mnie Radio Zet to 107,4 a radio ma możliwość 107,5 i za nic nie ma liczby 4 tak samo jest z 6 tak jak by było inaczej strojone.

Masz w posiadaniu Concert US czyli na rynek USA (bez RDSu). Musisz postarać się o inne radio wersja EU.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest z RDS-em bo pokazuje jaka stacja ale coś w tym może być bo jest chyba nalepka US. Jest możliwość tego zrobienia na UE czy lepiej odpuścić temat ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W USA nie ma RDSu, ale skoro wyświetla to OK. Tematu nie ogarniesz. Szukaj drugie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.188.20.56 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa