Car Audio » A4 B5 2000r Podłącznie radia
Odpowiedz do tematu
 
To nie są oryginalne przewody. Jeżeli te przewody idą bezpośrednio do głośników, to masz 4 pasywne kanały.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To co bedzie teraz najlepiej uczynic?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja na Twoim miejscu odtworzyłbym oryginał. Chyba, że Twoje Audi nie było wyposażone w oryginalne radio od nowości to co innego. Jeżeli masz tubę w grabażniku, to głośniki powinny być aktywne (tył)
Zmierz omomierzem każdy kanał osobno. Jezeli będzie te 4Ohm, to przewody idą bezpośrednio do głośników.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tego nie wiem czy byl oryginal. Tuby nie mam w bagazniku wózek jezdzi i zabawki. To odtworze oryginal a wedlug jakiegos schematu cos bym mogl dostac co ulatwi mi ta czynność?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grochu8 napisał/a:
Tego nie wiem czy byl oryginal. Tuby nie mam w bagazniku wózek jezdzi i zabawki. To odtworze oryginal a wedlug jakiegos schematu cos bym mogl dostac co ulatwi mi ta czynność?

Jeżeli nie ma tuby, to nie masz co poprawiać. Podłącz przewody według schematu z radia i będzie też dobrze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Tuby nie mam w bagazniku wózek jezdzi i zabawki.

Tuba jest w boczku (jeśli jest) - nie w przestrzeni gdzie wózek i zabawki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problem rozwiązany zamówiłem końcówkę mocy za 10 zł i wymieniłem i radyjko odżyło. Okablowania nie będę ruszać. Tylko wkurza mnie podtrzymanie radia bo rano ciężko odpala auto jak by aku dostawało. Bez radia nie było tego problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Musisz chyba zamienić stałego plusa na plusa po stacyjce :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Raczej na pewno. Swoją drogą to jak radio na podtrzymaniu w znacznym stopniu wytraca Ci prąd przez kilka godzin to rozglądaj się za akku.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa