Pozostałe tematy » [A4 98']
Odpowiedz do tematu
 [A4 98']
Witam wszystkich ;) jako że moje wszystkie trzy lusterka nadają się do wymiany, mam zapytanie.

Czy jest możliwe, by lusterko wewnętrzne wylało się w całości? moje jest całe ciemne non-stop, ale obraz w nim jest czysty i wyraźny, a powierzchnia jest bez odbarwień? do tej pory widziałem kilka wylanych lusterek foto i żadne nie było rozlane w całości, kryształ był w niektórych miejscach przebarwiony, no i w rozlanym miejscu obraz był niewyraźny, lekko rozmazany.

drugie pytanie:
czy wewnętrzne lusterko foto w a4 b5 jest takie same jak w a6 c5? przykład na aukcjach, moje jest chyba takie same jak to z aukcji do a6

http://moto.allegro.pl/lu...3099881146.html
http://moto.allegro.pl/au...3104888877.html



no i trzecie pytanie:
czy fotochromy zewnętrzne pasują z a6 c5? bo na allegro znalazłem do a4, ale używane i to na dodatek za 200 zł za sztukę :/ szukałem też do passata b5, ale nie znalazłem ani jednego.

Chyba że znacie jakieś lepsze źródła niż miłościwie panujące nam Allegro? najlepiej w Polsce, bo przez koszt wysyłki z zagranicy przestanie się to opłacać...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wewnętrzne lusterko pasuje,co do zewnetrznych to też powinny pasować (przynajmniej u mnie pasują bez problemu) istotna rzeczą jest abyś nie zakupił wkładów poliftowych bo te już różnią się kształtem od Twoich.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
u Ciebie pasują, bo masz A6 ;) a ja A4 :) a mi chodzi o to właśnie czy jest możliwość włożenia wkładów z np. jakiegoś przedliftowego A6 C5 do A4 B5 przed liftem, 98'.

po wyciągnięciu lusterka wewnętrznego z tej 'kulki'-przegubu, można bez odklejania czegokolwiek przełożyć kabel z wtyczką?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Han1909 napisał/a:
u Ciebie pasują, bo masz A6 ;) a ja A4 :) a mi chodzi o to właśnie czy jest możliwość włożenia wkładów z np. jakiegoś przedliftowego A6 C5 do A4 B5 przed liftem, 98'.

po wyciągnięciu lusterka wewnętrznego z tej 'kulki'-przegubu, można bez odklejania czegokolwiek przełożyć kabel z wtyczką?
pisząc "u mnie" miałem a myśli kraj w którym mieszkam....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
aaa wybacz ;) nie skojarzyłem. a wie ktoś może coś na temat moich pozostałych pytań? ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.138.174.174 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa