Car Audio » audi q5 opcje CAR SETUP
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 audi q5 opcje CAR SETUP
Witam

Mam w audi q5 fabryczne radio chorus, postanowiłem zamienić na concert. Zakupiłem takie radio przez internet razem z panelem, kablem, ramką. Po założeniu spotkała mnie niespodzianka mianowicie w menu nie było informacji o kontroli ciśnienia opon / a jest to niezbędne np. przy zmianie z zimowych na letnie lub po panie / ale pojawił się informacja o stanie akumulatorze.

Moje pytanie jakie opcje są dostępne jeszcze ?
Czy serwis fabryczny AUDI na życzenie klienta odkodowuje dostęp do nich, to znaczy konfiguruje menu ?
Czy trzeba pojechać do magika ?

Inny problem to że radio po zamontowaniu grało, natomiast po włączeniu silnika, wymaga wpisania komponentu do komputera samochodu i znowu problem serwis czy magik ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: audi q5 opcje CAR SETUP
olaph napisał/a:
Witam

Mam w audi q5 fabryczne radio chorus, postanowiłem zamienić na concert. Zakupiłem takie radio przez internet razem z panelem, kablem, ramką. Po założeniu spotkała mnie niespodzianka mianowicie w menu nie było informacji o kontroli ciśnienia opon / a jest to niezbędne np. przy zmianie z zimowych na letnie lub po panie / ale pojawił się informacja o stanie akumulatorze.

Moje pytanie jakie opcje są dostępne jeszcze ?
Czy serwis fabryczny AUDI na życzenie klienta odkodowuje dostęp do nich, to znaczy konfiguruje menu ?
Czy trzeba pojechać do magika ?

Inny problem to że radio po zamontowaniu grało, natomiast po włączeniu silnika, wymaga wpisania komponentu do komputera samochodu i znowu problem serwis czy magik ?

Jedź z tym do serwisu. Z kodowaniem radia nie powinno być problemów. Co do tego drugiego problemu możesz to dokładniej opisać? Co robisz i w jakiej kolejności.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam

Wymontowałem radio chorus z samochodu łącznie z panelem i zastąpiłem radiem concert z wyświetlaczem kolorowym, radio uruchomiło się i grało ok, następnie chciałem zobaczyć jak działają funkcje CAR SETUP, włączyłem silnik, wtedy radio przestało grać, nie ma dźwięku z kolumn, choć działa wyświetlacz oraz inne funkcje, ale pojawia się informacja "deactivate component protection", wyłączyłem, silnik oraz włożyłem radio radio chorus z powrotem i wszystko wróciło do stanu pierwotnego, radio działa, jest dźwięk z kolumn, wkładać radia conert ponownie nie próbowałem bo dzisiaj piątek a serwis i tak działa dopiero w poniedziałek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
olaph napisał/a:
"deactivate component protection"

Tylko ASO. Nie znam takiego kozaka co na dzień dzisiejszy potrafi poradzić sobie z każdym modułem chronionym CP. W ASO zapłacisz około 200zł za tą usługę oraz będziesz musiał wypełnić formularze zapewniając ASO o legalności sprzętu bla bla bla itd itd. Bynajmniej jest to do zrobienia.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuje za info, po kontakcie z serwisem, podzielę się uwagami.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
olaph napisał/a:
Dziękuje za info, po kontakcie z serwisem, podzielę się uwagami.

Każda uwaga jest mile widziana.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.142.97.219 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa