Pytajnik, czyli zielono mi ;) » 100 C3 - problem z szyberdachem.
Odpowiedz do tematu
 100 C3 - problem z szyberdachem.
Cześć, mam problem z szyberdachem manualnym.

Po maksymalnym otworzeniu, mogę go tylko przymknąć do pewnego stopnia - za Chiny nie chce pójść dalej, coś bardzo mocno trzyma. Czy jest jakiś sposób, żeby zamknąć go z powrotem? Ewentualnie wykręcić go tak, jak teraz jest? Śrubki od prowadnicy są rozmieszczone intuicyjnie, nad podsufitką widzę dwie śruby "13-tki" oraz sprężynkę.

Pozdrawiam! :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: 100 C3 - problem z szyberdachem.
LucaGda napisał/a:
Cześć, mam problem z szyberdachem manualnym.

Po maksymalnym otworzeniu, mogę go tylko przymknąć do pewnego stopnia - za Chiny nie chce pójść dalej, coś bardzo mocno trzyma. Czy jest jakiś sposób, żeby zamknąć go z powrotem? Ewentualnie wykręcić go tak, jak teraz jest? Śrubki od prowadnicy są rozmieszczone intuicyjnie, nad podsufitką widzę dwie śruby "13-tki" oraz sprężynkę.

Pozdrawiam! :)
cześć, zacznij od przywitania się w odpowiednim dziale ;-)
Nie pamiętam czy tak samo jest w manualu,ale w elektrycznej wersji jest pod plastikami oświetlenia mozliwość manualnego zamknięcia kluczem imbusowym, może i u Ciebie będzie taka możliwość, nigdy osobiście nie demontowałem szybra w V-ce a w setce nie miałem, może to Ci pomoże. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problem był duży, ale udało się go rozwiązać za pomocą wizyty u pewnego Pana w Gdańsku. Nie będę tutaj robił reklamy, jak ktoś będzie chciał dane, przekażę informacje na PW :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
LucaGda napisał/a:
Problem był duży, ale udało się go rozwiązać za pomocą wizyty u pewnego Pana w Gdańsku. Nie będę tutaj robił reklamy, jak ktoś będzie chciał dane, przekażę informacje na PW :-)
hmmm a nie lepiej było by napisać, gdzie tkwił problem i jak został rozwiązany? :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnie, że można ;-)

Miałem złamaną prowadnicę i tym samym jedna strona szyberdachu przyległa do dachu.

Trzeba było go wyciągnąć siłą, ale udało się i został zregenerowany na nowych częściach.

Ważna rada - kiedy widzicie, że macie coś nie tak z szyberdachem - nie otwierajcie go. Ja tak zrobiłem i tylko żałowałem. Przez kolejny tydzień musiałem mieć założoną plandekę na dachu :P

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 18.216.34.146 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa